Skocz do zawartości
Forum

Kreska testowa w innym miejscu / przesunięta


Gość międzynami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość międzynami

Witam. Rano zrobiłam test ciążowy. Kreska kontrolna jest oczywiście piękna purpurowa. Drugiej kreski nie zobaczyłam. To było rano,. gdy szykowalam sie do pracy. Test wrzuciłam do torby i pojechałam do pracy. Coś mnie tknęło i test rozpięłam i wyjęłam sam ten paseczek i ku mojemu zdziwieniu , tam była druga kreska, co prawda nie tak ciemna i gruba jak kontrolna, ale oczywiscie jest i nie jest to cień cienia. Proszę o poradę , czy wynik takiego testu liczy się? Czy kreska testowa może być delikatnie przesunięta ? Jest to mój 22 dc, a miesiączkę przewiduję w 28 dc. Test był wysokiej czułości.

Odnośnik do komentarza
Gość międzynami

Oczywiście, wiem, że nie należy testu odczytywać pozniej. Ale ta kreska prawdopodobnie tam była od razu, pojawiająć się razem z kontrolna, tyle, ze pojawila sie juz leciutko pod plastikiem (obudową) testu i dopiero jak go rozpielam to zobaczylam w calosci. Wczesniej podejrzewalam, ze moze tam cos byc, ale spieszylam sie i testu nie rozwalałam.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy on jest wadliwy. Ja tak miałam dokładnie taką samą sytuację jak Pani, zrobiłam drugi test bo pomyślałam, że tamten jest wadliwy. i na drugim nie wyszło nic, jednak kiepsko się czułam. Poszłam do mojego lekarza z Invimedu, bo my staraliśmy się o dzidziusia z invitro i okazało się, że jednak jestem w ciąży.
Z testami bywa różnie. Najlepiej pójść do lekarza, żeby potwierdzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...