Skocz do zawartości
Forum

Chlopak bije matke ...


Gość anka151

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mam zrobic moj chlopak jest bardzo nerwowy i bije swoja matke jak sie na nia mega zdenerwuje i czasem sie nie dziwie bo to straszna kobieta ale bez przesady . Boje sie ze moze kiedys mnie uderzy choc nigdy tego nie zrobil chyba ze w zartach i lekko. I mowi ze mnie nigdy nie uderzy ale nie wiem juz to jest dla mnie straszne i prubuje o tym z nim rozmawiac. A potem tego zaluje . Na poczatku winil mnie ze go nie odepchnelam czy cos ale sama bylam w szoku probowalam cos tam zrobic. I jego matka tez jakos mnie tez obeinia .Ja juz sama czuje sie winna bo nie bylam w stanie cos zrobic . Sama sie go boje gdy jest tak agresywny. Nie wiem juz co robic jestem glupia. :(

Odnośnik do komentarza

Nie wiesz co zrobić?, już się go boisz a co będzie później.Będzie robił Tobie co swojej matce.
Uciekaj od niego póki jeszcze nie jest za późno a matce podpowiedz ,żeby zgłosiła to na policję.Wogóle to bym takiego syna wyrzuciła z domu naprawdę tak bym zrobiła.Dziecko ,które nie szanuje szczególnie matki czynem ,czy słowem w moim odczuciu jest kanalią, gnidą itp.

Odnośnik do komentarza
Gość ddddddddddd

Wartość faceta poznaje się po szacunku przede wszystkim dla najbliższych. Skoro bije tą, która mu dała życie, to bez obrazy, ale dla mnie - śmieć. Większość facetów, których znam odnosi się z wielkim szacunkiem do swoich matek nawet, jeśli mają nienajlepsze relacje. To jednak wyznacznik klasy mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli matka Twojego chłopaka jest rzeczywiście taka podła i nieznośna, że nie da się z nią wytrzymać, to nie jest powód, żeby ją bić. Jeśli relacje Twojego chłopaka z jego matką nie są dobre, po prostu niech ograniczą kontakty. Przemoc fizyczna na matce niezbyt dobrze świadczy o twoim chłopaku. Sama napisałaś, że się go boisz. A co zrobisz, gdy na Ciebie podniesie rękę? Zastanów się. Jeśli z kimś się nie potrafimy dogadać, to nie jest powód, by go bić. Walczmy wówczas nie na pięści, ale na argumenty. Twój chłopak najwidoczniej tego nie potrafi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...