Skocz do zawartości
Forum

lęki i ciągły dół


Gość BasiaN.

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec sierpnia pojawiły się u mnie stany lękowe, poszłam do psychologa, ale zrezygnowałam, bo nie mam na to pieniędzy. Pojawia się u mnie codziennie jakiś okropny wewnętrzny lęk, strach, że nie znajdę nowej pracy, mam myśli samobójcze, myślę o Matce, z którą zerwałam kontakt, bo nie zaakceptowała mojej wyprowadzki z domu. Od prawie 4 miesięcy jestem bez pracy. Odbywałam szkolenie i okazało się, że to "praca na zawołanie". Zrezygnowałam. Straciłam przez brak pracy ok. 6000 zł na życie, mieszkanie. Strasznie boję się o moje oszczędności. Czuję, że moje życie to porażka. Te lęki, które mnie dopadają i ten ciągły dół... Biorę teraz tabletki z Labofarm i Depresanum. Lęki wciąż się pojawiają. Nie umiem sobie z nimi poradzić i nie mam u kogo szukać wsparcia.

Odnośnik do komentarza

Wróciłam do Asertinu, który dostałam w sierpniu. Super wycisza, do tego leki uspokajające, ale mimo wszystko dzisiaj lęki nagle znowu mnie dopadły. Tęsknię za Matką. :/ Brak pracy jest jak kamień, który ciągnie mnie w dół. Boli mnie, że tyle potrafię, a nie mogę iść do przodu. I ten strach o pieniądze. Co będzie jak się skończą :( Tyle lat oszczędzania :((( Te lęki są okropne, ale i zasadne. Niestety. Wtedy mam chęć po prostu odejść z tego świata. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...