Skocz do zawartości
Forum

Trudności z opanowaniem emocji u 17-latki


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od dłuższego czasu mam problemy z emocjami. Często wybucham płaczem z błahych powodów. Zdarza się, że nie reaguje na słowa innych (włączam się). Jeszcze jakiś czas temu samookaleczałam się. Na szczęście już z tym skończyłam, ale do tej pory często bywa, że jestem przygnębiona i myślę, że wszystkim byłoby lepiej beze mnie. Czy to depresja? Czy co to może być innego? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

W takiej sytuacji co druga osoba by miała depresje.
Każdy ma taki czas gdzie czuje sie źle, jest przygnębiony itp.
Może jest to wywołane stresem, najlepiej gdybyś znalazła sobie jakieś zajecie albo uprawiała jakiś Sport, wtedy zapomnisz o wszystkim i skupisz sie na tym co jest ważne.
A to co mówią inni nie powinnaś brać tego jakos super do siebie, każdy ma prawo mieć swoją opinie i ją powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Ja mam problemy z 13 latka zrobiłam już wszystko psycholog psychiatry leki nic nie pomaga. Od wczoraj dowiedZiałam się że się tnie wysiadamy nie wiem co robić dalej sama chodzę do psychologa. Nie umiemy nawiązać kontaktu ona uważa że jest najmądrzejszy. Zakochała się przez Internet to jej pierwszą milosc nie umie sobie poradzić z tym że się skończyło. Miała ataki ze sie rzucali na łóżku bardzo mocno po lekach minęło ale boje sie każdego dnia i każdej nocy ze zrobi coś drastycznego. Szukam pomocy błagam może jest we Wrocławiu jakiś ośrodek już myślę o tym dla jej dobra w nocy jej nie pilnuje mam jeszcze 2 syna który cZęsto się budzi więc jak już usunę nie słyszę nic ostatnio śpi że mną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...