Skocz do zawartości
Forum

Psychika czy nie psychika co robić ?


rhzw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam się z problemem ale zacznę wszystko od początku kiedyś czasy szkolne (2012r) zabolała mnie mocno klatka piersiowa wiec pojechaliśmy do szpitala i został stwierdzony refluks przepisali mi lek o nazwie ULTOP 20mg brałem przez jakiś czas i ból ustał i wszystko było już dobrze a teraz do rzeczy 1 miesiąc temu byłem chory dostałem antybiotyk brałem go dwa dni i na trzeci dzień obudziłem się z przerażeniem bo miałem uczucie puchnięcie-problem z nabraniem powietrza, ból przełyku nie mogłem nic przełknąć ale to juz nerwy zapewne zrobiły swoje więc szybko ultop coś na uspokojenie i ból zmniejszył sie i zasnąłem rano pojechałem do lekarza okazało się ze mam ostre zapalenie grzybiczne przełyku wiec dostałem syropy na grzyby, probiotyk, nystatyna, no i ultop tylko z mocniejszą dawką 40mg po ok 1,5tyg przeszło te zapalenie ale potem czułem gulkę dość uciążliwa sprawa przy jedzeniu wiec znowu wizyta u lekarza i dostałem leki uspakajające i wszystko fajnie pomagało znowu było już fajnie ale niestety znowu coś się stało siedzę sobie przed komputerem słucham muzyki i nagle nie suchość w gardle problem z przełknięciem śliny a nawet pica później częsty problem z odbijaniem jest, lekki ból w klatce, schudłem już sporo ważę 61 ok znaczy ważyłem teraz jest ok 54kg powoli popadam już w paranoje robiłem badanie kontrastowe przełyku i badanie endoskopowe zamieszczę fotki może z badania może ktoś coś więcej mi powiem co robić dostałem antydepresanty, nospa, encorton i nic gulka niby ustaje ale zwężenie w gardle jest i sprawia momentami spory ból, muszę jeść powoli bo wszystko stoi w przełyku to chyba tyle przepraszam trochę chaotycznie i dużo tego ale chciałem wszystko opisać może ktoś miał podobnie i jest w stanie pomóc poradzić coś

monthly_2015_11/psychika-czy-nie-psychika-co-robic_3390.jpg

monthly_2015_11/psychika-czy-nie-psychika-co-robic_3391.jpg

Odnośnik do komentarza

teraz juz stwierdzone psychika a najgorsze jest ze jak to do mnie dotarło ze nic mi nie jest tylko coś w głowie to tym bardziej sie uziemiłem dziś wyszedłem z domu zatkało mnie tak ze az uszy mi sie zatykała przy oddychaniu zdrętwiały mi ręce powoli popadałem w paranoje ale jak dotarłem do domu było lepiej ciut na razie mam jakiś promolan na noc wypisany

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...