Skocz do zawartości
Forum

SandruskaaB


Gość Sandrusla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wielki problem..
Miałam ciężkie dzieciństwo , rodzice Po rozwodzie , zginął mój najlepszy przyjaciel na moich oczach , mialam wiele problemów w szkole i to wszystko mnie przytlaczalo .
Poznałam kiedyś chłopaka który odmienił całe moje życie pokochalam to bardzo mialam z Nim swój pierwszy raz kochałam jego rodziców jak własnych . Po za nim świata nie widziałam . Ale odszedl odemnie po dwóch latach twierdząc że " jestem zbyt agresywna " . Wiedział o wszystkim co się dzieje w moim życiu o moich problemach..
nie jesteśmy razem od 4 miesięcy leżała w szpitalu stwierdzono mi nerwicę żołądka.. bardzo bo kocham . Próbowałam wiem razy zawalczy jeździłam za nim prosiłam mam z nim czasami kontakt Ale to już nie to samo . Nawet nie ma ochoty się spotkać i pogadać muszę jakoś go łapać I szukać .. chciałabym bardzo żeby był co ja mam zrobić? .
Bardzo mi zależy próbowałam już wszystkich sposobów ! .
Nie umiem bez niego ciężko Mi się podnieść po tym wszystkim..
chciałabym jakiejś pomocy i porady bo nie umiem stanąć na własnych siłach :( .

Odnośnik do komentarza

Sandrusla, przeżyłaś stratę, bo odszedł od Ciebie Twój partner, za którym tęsknisz. Nie da się jednak nikogo zmusić do miłości. Skoro partner zadecydował o rozstaniu, nie sprawisz, by na siłę Cię pokochał. Zdaję sobie sprawę, że trudno pogodzić się z rozstaniem, ale daj sobie czas. Jeśli czujesz, że sama temu nie podołasz, skorzystaj z telefonu zaufania dla dorosłych nr 116 123 albo skonsultuj się z psychologiem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...