Skocz do zawartości
Forum

Jelito drażliwe czy torbiel


Gość Karolina9998596

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina9998596

Witam. Mam 16 lat i w te wakacje leżałam w szpitalu na ostre bóle po lewej stronie podbrzusza i brzucha, zaparcia lub rozwolnienie (miałam rownież robione badania kału gdzie wynik był dodatni i oznaczał krew w kale) ciagle wrażenie bycia pełnym, wzdęcia, ale przede wszystkim ten dziwny ucisk po lewej stronie podbrzusza. W szpitalu stwierdzono u mnie zespół jelita drażliwego jednak ze znakiem zapytania. Lekarz koniecznie zalecił mi wizytę u ginekologa aby na wszelki wypadek potwierdzić ze to tylko te jelito drażliwe albo być moze torbiel o którym mi wspominali podczas pobytu w szpitalu. Od samego początku bardzo mocno zaczął bolec mnie lewy jajnik, cały czas mam problem z wypróżnieniem, mam bardzo twardy i wzięty brzuch ale tylko ta lewa strona bardzo mi dokucza. Wylądowałam 2 dni temu w szpitalu ponieważ z bólu bardzo mnie omdliło, wtedy rownież usłyszałam to samo (ze konieczna jest wizyta u ginekologa, jednak tym razem odstawili mi rownież debridat, który przyjmowałam od maja). Od 3 dni czuje nacisk na lewy jajnik jednak bylam przed miesiączka i myślałam ze przed menstruacją normalne sa takie kłucia i uciski w jednym miejscu jednak wczoraj dostałam miesiączkę i czuje duży nacisk na lewa stronę podbrzusza boli mnie tylko lewy jajnik i jak zwykle przy tym także zaparcia, uczucie pełności i to co zawsze tylko ze nieco silniej niz zwykle. Dodam tez ze kiedy uprawiam seks z moim partnerem podczas stosunku tez boli mnie tylko ta lewa strona. Nigdy jeszcze nie byłam u ginekologa, bardzo sie tego boje. Wiem ze konieczna jest wizyta, ale co sadzić o tych objawach, czy to koniecznie musi być albo to jelitodrazliwe bądź torbiel? Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...