Skocz do zawartości
Forum

Czy ja mam problemy psychiczne?


Gość Estebana

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę. Niech ktoś mi powie co się dzieje. Chodzi przede wszystkim o to. Generalnie mam dość stresujący tryb życia. Szczególnie ostatnio żyję w ciągłym stresie. Ja zawsze byłam bardzo, może nawet przesadnie wrażliwa. Mocno przejmuję się krytyką, generalnie wszystko przeżywam bardzo emocjonalnie. Mam mnóstwo jakiś dziwnych lęków -boję się że mogę zachorować, boję się wymiotów, biegunki, czasami w nocy mam taki dziwny lęk - boję się że ktoś wejdzie do mojego pokoju i zrobi mi jakąś krzywdę, przez co czasami mam kłopoty z zaśnięciem. Łapię się jeszcze na tym, że kiedy się w kimś zakocham to panicznie boję się że mogę tą osobę stracić. Wcześniej byłam zakochana w jednym chłopaku z wzajemnością. Ale on później znalazł sobie inną. Zostawił mnie nawet mi o tym nie mówiąc. Potrafił w mojej obecności ja przytulać i tak dalej. W końcu dowiedziałam się że jest z nią za moimi plecami. Strasznie to przeżyłam. Już wcześniej miałam problemy, ale ten problem z zazdrością wydaje mi się, że pojawił się wydanie po tym rozstanie. Ostatnio poznałam takiego nowego chłopaka. Wydaje się fajny. Ale ja po prostu ciągle się boję że on się odkocha (zakochałam się w nim). Po prostu nie mogę znieść nawet widoku jak rozmawia z jakąś dziewczyną okna poza mną). W takim stresie żyje od pewnego czasu. Do tego jeszcze dochodzi stres w pracy. Teraz na pewien czas mam dzień kiedy bardzo źle się czuję. Jestem ogólnie słaba, mam podwyższoną temperaturę - z reguły jest to tak około 37.3-37.8. Kiedyś miałam nawet ponad 38. Pierwsze pomóżcie mi. Bo ja już nie wiem co się dzieję. Dodam jeszcze że w dzieciństwie leczyłam się na nerwicę natręctw. Nie wiem czy to może mieć związek z tą nerwicą? Czy ta temperatura to z nerwów? Dodam jeszcze że po takiej temperaturze często kilka dni jestem taka apatyczna, na nic nie mam ochotę, wszystko mnie wkurza. Czy ja mam jakieś problemy psychiczne? Nie wiem co to jest. A to wszystko zaczyna mnie coraz bardziej męczyć i niepokoić

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Jeśli jednak masz dolegliwości, które Ci dokuczają, odbierają radość życia i utrudniają codzienne funkcjonowanie, uważam, że powinnaś skonsultować się ze specjalistą. Możliwe, że wróciła nerwica, skoro wcześniej chorowałaś na nerwicę natręctw. Nie bagatelizuj swojego pogarszającego się samopoczucia i idź do psychologa/psychiatry. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...