Skocz do zawartości
Forum

dejavu ? telepatycznosc?


Gość deejavu

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w pokoju z komputerem, zamknieta. Pisze z bylym. Nazwal mnie gownem. Pytam go: po co mowiles temu gownowi, ze jest piekna i kochajaca kobieta?
I teraz cos ciekawego: za drzwiami slysze tate jak mowi pijanym glosem: jestes piekna i wyjatkowa kobieta, nie ma takich.
Nie mial on mozliwosci wiedziec co ja wtedy pisalam, gdyz ledwo co widzial cokolwiek, wiecie sami, byl pijany.
Wczesniej odgadl ze jestem zakochana. A takze mowil ze chcial popelnic samobojstwo. Ja od jakiegos czasu tez chcialam. Nie wiedzielismy o czym myslimy, a myslelismy tak samo. Podwojne zycie - pod jednym dachem - ja klocilam sie z bylym, a mama z tata. Rownoczesnie. Czulam sie dziwnie, jakby to los nami rzadzil i kazal nam przezywac ten sam bol, osobno, w swoich malych swiatach

Odnośnik do komentarza

Moja teoria jest taka- Jesteśmy na tym świecie, by czegoś się nauczyć, by dusza mogła się rozwijać. Jeśli nie przerobimy tego w jednym życiu, to w następnym to samo się powtarza, choć często role się zmieniają ./ Czyli np. syn jest córką czy żona mężem itp/
I tak to trwa do czasu, aż wreszcie zrozumiemy o co chodzi i zmienimy coś w sobie.

Jeśli pojawiły się twoje nagie zdjęcia, to chłopak jest zwykłym chamem i wybij go sobie z głowy. Zerwij z nim znajomość, nie pisz do niego.
Po co piszesz, by słuchać obraźliwych słów? By się katować?

Odnośnik do komentarza

O Boże jedyny, wysyłałaś nagie zdjęcia?? Nie wiesz dziewczyno, że takich rzeczy się nigdy nie robi bo nigdy nic nie wiadomo? Przecież to jasne jak słońce, że w razie czego będzie dochodzić do szantażu, itp. Na mojej dzielnicy była jedna para, i nagrali sobie "zabawę" w łóżku gdzie jest zarejestrowane wszystko, włącznie z tzw. lodem. Widać twarze, wszystko. Gdy babka chciała z nim zerwać, to zaczął ją niesłychanie szantażować tym nagraniem, ale i tak wszystkim pokazywał. Obejrzało to chyba z 50 osób jak nie więcej. Ja nie wiem co dziewczyny mają w głowach.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko (bez urazy) byłaś naiwna bardzo. Ja rozumiem, miłość= zaślepienie i mało racjonalne myślenie. ale trzeba się zastanowić mimo to 100 razy zanim takie rzeczy się zrobi. Każdy musi wiedzieć, że nawet największa miłość może się skończyć, a nawet zamienić w nienawiść. Dlatego zawsze podczas związku trzeba zachować choć trochę rozsądku. Takie życie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...