Skocz do zawartości
Forum

znecanie fizyczne i psychiczne


Gość Miekka

Rekomendowane odpowiedzi

To wspaniale ,że myślisz o terapii ja również o tym myślałam. Ale psychoterapia indywidualna jest bardzo kosztowna ,nie znajdziesz wśród terapeutów altruisty ,który Ci da upust na sesję . Spotkania trwają 50 minut z zegarkiem w ręku, koszt od 100 zł za spotkanie. Takich spotkań trzeba odbyć wiele ,więc koszty są bardzo duże. Ale jest to super sprawa, jeżeli możesz sobie na to pozwolić ,to proszę zrób to dla siebie i swojego synka, ratujcie się zanim staniesz się całkowitym wrakiem młodej kobiety .Ludzie tak zwani psychopaci , potrafią zrujnować nie tylko życie ale i w konsekwencji długotrwałych stresów nasze zdrowie . Masz cudownego syna, masz dla kogo żyć i o co walczyć, masz jeszcze zdrowie fizyczne ,walcz dziewczyno bo jest o co ... Zycie jest piękne a czas mija szybko . Ja również nie mam przyjaciół , jak zachorowałam to odsunęli się ode mnie wszyscy. Moi "byli" znajomi są na ogół szczęśliwymi ludźmi i nie zawracają sobie głowy osobami biednymi czy chorymi z problemami . W ich świecie nie ma biedy , chorób i tragedii ludzkich .Tak więc wierzę w to ,że jak zaczęłaś mieć problemy to znajomi zaczęli się wykruszać.

Musze powiedzieć Ci ,że ludzie na ogół w dzisiejszych czasach są fałszywi, interesowni i raczej szukają znajomych takich z których mają jakąś korzyść. Ludzie z problemami sa dla nich ciężarem. Uważaj nawet na to , co do kogo mówisz, bo ludzie często wykorzystują to potem i wszystko obraca się przeciwko nam. Wiesz 80 % ludzi nie interesują nasze problemy, a pozostałych 20 % cieszy się ,że je mamy ,zapamiętaj to . Nikt teraz nie okaże Ci współczucia. Dlatego przybywa psychoterapeutów, bo ludzie nie maja komu się zwierzać ze swoich problemów ,lub właśnie wolą o nich nie mówić do znajomych, wolą płacić terapeutom aby się wyżalić ,wyluzować i załagodzić stan swojego napięcia nerwowego. Czasami łatwiej jest się zwierzyć osobie obcej jak znajomej ,dlaczego? (napisałam wyżej ). Wierzę w to ,że sobie poradzisz i trzymam za Ciebie kciuki ,zadbaj o siebie ,walcz o siebie i swojego wspaniałego synka ,aby miał szczęśliwe dzieciństwo , a TY abyś odnalazła nową miłość i szacunek ... Tego Ci życzę całym sercem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...