Skocz do zawartości
Forum

Być z nim czy nie?


Gość Carryyyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, od trzech miesięcy spotykam się z chłopakiem, który jest moim przeciwieństwem. Mój styl życia jest odmienny. Ja raczej mało imprezowałam on z kolei jest królem imprez. Uwielbia alkohol, pali papierosy a czasem pali jointy itp. Ja z kolei lubię wypić z towarzystwem ale palenia nie znoszę ! .Ja jestem raczej sportowym typem, biegam, póki co półmaratony :), trochę jeżdżę konno , gram w tenisa i jeżdżę na rowerze . Studiuję kierunek prawno-ekonomiczny , interesuje się rozwojem osobistym, psychologią itp. Kocham kino, filmy lubię On pracuje póki co jako magazynier, ale studiuje informatykę , która jest jego konikiem bo prowadzi jeszcze prywatną działalność w której zajmuje się naprawą komputerów itp. Lubię spędzać z nim czas, jest fajnym chłopakiem ale z przyjacielem czasem zachowują się jak dzieci. Ja wtedy zastanawiam się czy ja jestem za poważna. Mama uważa, że zasługuję na kogos lepszego, że zmieniłam się ogólnie. Koleżanka uważa, że trochę przesadzam. Ale czasem mam poczucie, że jestem tylko marnym elementem jego życia. Na początku jak zawsze fajerwerki a teraz jest średnio, czasem jak zwrócę mu uwagę, że mi nie pasuje palenie, brak planów na życie, trochę dziecinność to mówi, że się raczej nie zmieni bo taki jest i ustatkuje się później a teraz chce się bawić. Poza tym przeprowadziłam się i studiuję on też i do tego pracuje nasze spotkania są ograniczone. Ale czy w tej sytuacji powiedzenie "przeciwieństwa się przyciagają" ma sens? Czy warto być z nim? Prosze o pomoc , chce poznać Wasze zdanie, spojrzenie na sytuację z Waszej perspektywy. Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli czujesz coś do niego to jak najbardziej. Przeciwieństwa się przyciągają ;) dobrze że mówi Ci otwarcie co myśli. Nie oczekuj ze rzuci palenie ale poproś aby nie palił przy Tobie albo wychodził. Z takim chłopakiem jest ciekawiej. Kiedyś byłam z takim poukladanym chłopakiem i strasznie było z nim nudno nawet porozmawiać się z nim swobodnie nie dało. Ważne żebyście byli ze sobą szczęśliwi i jakim jest człowiekiem w stosunku do Ciebie. Jeżeli nie jesteś pewna poznajcie się lepiej i zdecyduj jak będziesz pewna swoich uczuć. Dawaj znać jak tam ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajnie jest mieć wesołego, rozrywkowego chłopaka, ale potem urodzisz dziecko, a chłopak poleci na imprezę, bo przecież lubi się bawić- a ty zostaniesz sama z pieluchami i problemami.
Z tymi przeciwieństwami jest różnie. Jeśli teraz czujesz się niezbyt komfortowo, to zwykle to uczucie pogłębia się, a nie maleje.
Nie decyduj jeszcze o niczym, poobserwuj, zastanów się.
On się nie zmieni, czy będzie ci odpowiadało takie życie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...