Skocz do zawartości
Forum

myslacy


Gość myslacy

Rekomendowane odpowiedzi

moj ojciec jest alkoholikiem ,pamietam z dziecinstwa ciagle awantury mam syndrom DDA..jestem w zwiazku z kobieta ktorą nie kocham ale jej spokojny charakter i zaufanie do niej nie pozwala mi od niej odejsc..w syndromie DDA najwazniejsze jest poczucie bezpieczenstwa a Ona mi to daje..ostatnio poznalem kobiete ktora jak ja rowniez jest niestabilna emocjonalnie-Osobowość chwiejna emocjonalnie typ impulsywny -t dogadujemy sie prawie ze wszystkim..mam pytanie czy zwiazek osob o takich syndromach masz szanse na stabilnosc?

Odnośnik do komentarza

wiesz to zależy. ja byłam przywykła że rodzice i wszyscy mną pomiatają przywykłam do agresji przemocy i dramatów i kiedy znalazłam spokojnego chłopaka czułam sie z nim bardzo nieswojo obco byłam zdezorientowana. potrzebowałam bad boya... z nim sie dogadywałam we wszystkim on mnie rozumiał on to znał.... potrzebowałam go do ostrego seksu żeby poczuć spełnienie, żeby go zmaltretować i lać po mordzie tylko to mnie podniecało, potrzebowałam go żeby poczuć to do czego przywykłam żeby mieć na kogo wrzeszczeć z kim się kłócić do tego przywykłam z tym żyłam nie umiałam inaczej. zależy. zdrowe to to nie jest ale jeśli ona lubi dramaty i ty lubisz dramaty i to was rajcuje to luzik... do momentu jak będziecie mieć dzieci, bo dalej przeniesiecie na nie to wszystko i zacznie sie od nowa.... dopiero po terapi zaczęłam móc przebywać, rozmawiać i spędzać czas z moim spokojnym chłopakiem przed terapią nie umiałam go znieść, obcować z nim po prostu był mi obcy nie umiałam żyć z kims spokojnym łagodnym normalnym nie rozumiałam o co mu chodzi dlaczego sie zachowuje tak a nie inaczej....

Odnośnik do komentarza

Czlowieka zawsze ciągnie do skaplikowanych relacji...dodam że moja obecna partnerka nie jest zwolenniczką okazywania uczuć jest stateczną domatorką wszystko jest takie poukładane brak spontanicznosci czasem i seksu..poznana kobieta to wulkan energii ciągle coś się dzieje ja potrzebuję ciągłego okazywania uczuć z moim syndromem i czuję że tu właśnie miałbym taki związek..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...