Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię opanować emocji


Gość Debe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od jakiegoś czasu mam problemy prywatne ale nie to jest ważne. Od niedawna mam dziwne bóle brzucha i głowy. Myślałem, że jest to spowodowane złym odżywianiem się ale zmieniłem dietę i objawy nadal występują. Nie potrafię również opanować emocji: często w różnych sytuacjach zbiera mi się na łzy, głowa zaczyna mnie boleć, czasami nie potrafię odróżnić żartów od prawdy albo myślę, że to wszystko nie ma sensu i chciałbym, żeby mnie tu nie było i wszyscy mieli ze mną święty spokój. Nie wiem co się dzieję. Czy to jakieś zaburzenie czy normalne przygnębienie? Miałem iść do lekarza ale się wstrzymuję. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

hmm wiesz co u mnie nie jest az tak zle. mam 19 lat, ale jestem zdrowa, nie wiem nawet co to znaczy ból glowy..no..nigdy go nie mialam , moze 3 razy i to słaby ból był. Ale ogólnie czuję lęk , niepokój, strach. Czuję je wśród ludzi. Zaś jak jestem sama czuję pustkę, zimno, tęsknotę za byłym.. Napięcie nie daje mi żyć, ja żyłam w gehennie po rozstaniu z chłopakiem, rzucił mnie jak szmatę..tęskniłam za nim i prosiłam o szansę rok i 2 miesiące. Wkońcu zagroził mi policją wtedy mialam ochote sie powiesic.. Na szczescie na policje nie poszedl. Bo i czemu? Że mu pisze ze kocham go? On mnie zranil..szkoda, był moim pierwszym chlopakiem. Po tych groźbach z policją przestałam z nim sie kontaktowac - nie gadam z nim od 21wrzesnia. Nawet aż tak nie tęsknię, nie cierpię tak jak wcześniej. Mimo to że wstrzymywalam sie z pojsciem do psychologa.wstydzę się, nie wiem co i jak, rodzice nie popierają psychologów, były robił ze mnie wariatke i kazał isc do psychologa.A wiec mam do psychologów nutę nieufności. Ale chcę się wybrać w celu uzyskania leków na lęki. No ale tak ogólnie to uważam że należy ufać sobie. A przyjmowanie leków samo z siebie mówi o tym że nie ufam sobie i biorę leki które zmieniają postrzeganie rzeczywistości, odbieranie bodźców...Dlatego sama nie wiem. Wiem tylko ze ten swiat jest dziwny.

Odnośnik do komentarza

Debe, jeśli objawy, jakie wymieniłaś (różnego rodzaju bóle, przygnębienie, smutek, płaczliwość, poczucie braku sensu itp.) utrzymują się u Ciebie dłużej niż 2 tygodnie, powinnaś skonsultować się z lekarzem specjalistą. Niewykluczone, że to chwilowa chandra wynikająca z nagromadzenia różnych problemów prywatnych, która minie, ale należy też brać pod uwagę, np. depresję. Skonsultuj się z lekarzem, bo wirtualnie nie da się niczego stwierdzić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...