Skocz do zawartości
Forum

mam złe myśli


Gość IZAKA1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam sił do życia,nie pasuję do tego świata,chciałabym zniknąć,rozplynać się nie czuć już nic.Okaleczam się,nikt nie wie i nie może wiedzieć,jestem dorosłą kobietą,zawiodłam na wielu płaszczyznach swojego życia i to tych których kocham najbardziej.Nie mogę sobie wybaczyć.Mam złe myśli,ktoś taki jak ja nigdy nie powinien się urodzić

Odnośnik do komentarza

IZAKA1, być może masz wiele porażek za sobą, być może coś Ci się nie udało w życiu, ale to nie są powody, dla których nie warto żyć. Przeżywasz jakiś bardzo silny kryzys, z którym nie możesz sobie poradzić. Potrzebujesz wsparcia, pomocy, wysłuchania... Jeśli obawiasz się, że najbliższe otoczenie się dowie o Twoich trudnościach, spróbuj przynajmniej skorzystać z pomocy anonimowej, dzwoniąc pod darmowy telefon zaufania. Podaję link: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

malinowsi ja nie pasuję do tego świata,ludzie po mnie depczą- niszczą mnie nawet zwykłym blachym słowem,spojrzeniem.Jest w ich oczach ból,nienawiść,powinnam być inna lepsza a nie potrafię.Nikt mi nie ufa,zwłaszcza Ci których kocham najbardziej.Nienawidzę siebie...życia...Chciałabym znaleźć siłę na zakończenie swojej wegetacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...