Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki, seks a ciąża


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry mam pytanie do Pana czy jeśli miałam okres ostatni 28 Wrzesnia i skończył mi sie 4 Pazdziernika to powinnam go dostać pózniej przy nieregularnym cyklu a zaczełam krwawić 15 Pazdziernika. Jestem zaniepokojona tym bardzo zdarzyło mi sie to już 2 raz. Oczywiście współżyje z partnerem ale zabezpiecza sie ja nie biore żadnych tabletek antykoncepcyjnych.Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Uprawiałam ze swoim chłopakiem seks bez zabezpieczenia kilka razy. 18 września, były to moje dni płodne. trochę nasienia zostało w pochwie. Po 25 września zrobiłam test, wyszedł negatywny, a 3 października dostałam miesiączkę, która była trochę inna niż poprzednie. Zaczynajac od tego ze mniej obfita, bardziej bolesna to krótsza. na tamponie zauwazylam trzeciego dnia ze jest zaplamiony tylko z jednej strony. Trwała 4 dni. Po czym tydzień pózniej miałam śluz jak w dni płodne. Od jakiegoś czasu mam bardzo dziwny apetyt, jem rzeczy ktorych wcześniej nieznosilam. Do tego czuje sie bardzo "pełna", takie dziwne uczucie w okolicach jajników, mam bardzo męczące odruchy wymiotne oraz często oddaje mocz, a przy końcu oddawania moczu i po,bardzo mnie boli. Czy to ciąża? Jeśli nie to jakie może być inny powód tych objawów? Oraz kiedy najlepiej wykonać test ciążowy? Czy może lepiej odrazu udać sie do ginekologa? Bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...