Skocz do zawartości
Forum

Seks przerywany a ciąża


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, miesiąc temu 3 dni przed okresem kochałam się z moim chłopakiem. Był to stosunek przerywany, bez prezerwatywy. Wczoraj powinnam dostać okres, jednak on nie wystąpił, czy to możliwe, że jestem w ciąży? Okres mam regularny, cykl trwa przeważnie 23 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam. Moja dziewczyna ma 15 lat, miała nieregularne miesiączki brała tabletki hormonalne na wyregulowanie. Przez ten czas uprawiała seks przerywany podczas dni płodnych. Po skończeniu tabletek nie dostała miesiączki i spóźnia się 6 dni. Cały czas jest jej słabo i boli ją brzuch. Ma niektóre objawy ciąży lecz cały czas jest w stresie i nie wie co robić. Nie robiła testu ciążowego. Co może być tego przyczyna? Bardzo się boje, liczę na szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Seks przerywany a ryzyko ciąży ? Kochałam się z moim chłopakiem (w ostatni dzień miesiączki 24.09) i (1.10 ) (cykle trwaja u mnie 25-28 dni a miesiączki zaledwie 3-5 dni) bez zabezpieczenia, ale kiedy dochodziło do wytrysku u niego on wyjmował członka z pochwy. Czy jest ryzyko ciąży? Na chwilę obecną nie mam objawów zapowiadających miesiączke, ale za to od dłuższego czasu mam często duszności, uderzenia gorąca i wahania nastroju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...