Skocz do zawartości
Forum

Czy moge byc w ciazy?


Gość Xyz125ui765

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xyz125ui765

Pomóżcie . 3 dni temu z moim chłopakiem kochalismy się bez zabezpieczenia on włożył mi parę razy ale nie doszło do wytrysku dopiero po kilku minutach ale na zewnatrz. Mój partner go wytarl dokładnie i po kilkunastu minutach wsadZił Z powrotem lecz też nie doszło do wytrysku . boję się ze jestem w ciąży . mam dziwne uczucie na dole brzucha i odbija mi się cały czas i również mam taki biały grudkowaty klepki śluz i jest go bardzo mało . według kalendarzyka byłam w drugim dniu plodnym . czytałam na innych stronach ze test się robi dopiero po upływie 8 dni po stosunku ale czy można zrobić wcześniej bo bardzo się boję. Jak myślicie czy mogę być w ciąży ?????

Odnośnik do komentarza

Każdy stosunek bez zabezpieczenia grozi ciążą, szczególnie w dni płodne.
Nawet jeśli nie doszło do wytrysku, w wydzielanym przez partnera ejakulacie (w trakcie trwania stosunku lub silnego podniecenia) mogły znajdować się mniej ruchliwe, upośledzone ale zawsze plemniki.
Pamiętajmy, że do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik.
Jednak opisane objawy na pewno nie świadczą o ciąży gdyż jest na to zbyt wcześnie.
Domowe testy ciążowe dadzą wiarygodny wynik w dniu spodziewanej miesiączki lub 14 dni po stosunku natomiast test z krwi- beta HCG już po 7-8 dniach od zapłodnienia.

Lew nigdy nie słucha owiec.

Odnośnik do komentarza

Od stosunku minęło 3 tyg. Zrobiłam 4 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie (ostatni po upływie 2.5 tyg od stosunku) okres spóźnia mi się 4 dni, a mój śluz jest wodnisty i jest to mało . trochę bolą mnie sutki ale tak miałam przed okresem. Boję się że jestem w ciąży :/ a wy jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Od stosunku minęło 3 tyg. Zrobiłam 4 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie (ostatni po upływie 2.5 tyg od stosunku w 2 dniu spodziewanej miesiazczki) okres spóźnia mi się 4 dni, a mój śluz jest wodnisty i jest go mało . trochę bolą mnie sutki ale tak miałam przed okresem. Boję się że jestem w ciąży :/ a wy jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...