Skocz do zawartości
Forum

Znaki świadczące od Podrywie


Gość marcinek17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcinek17

Mam nietypowy problem w którym nie mam do końca pewności czy ta kobieta jest mną zainteresowana ale co jest problemem to że jest to nauczycielka od polskiego która z tego co wiem ma 35 lat i chciałbym się dowiedzieć jakie zachowania kobieta emanuje wobec mężczyzny które świadczą o jakieś poważnej sprawie.A to są obecne sytuacje które mają miejsce na przykład gdy zawsze jest lekcja i sprawdza zadania to chodzi po klasie i sprawdza w zeszyt i to co jest dziwne to mam odczucie że stoi przymnie dłużej a następnie zawsze palcami mnie smyra bo dłoni lecz gdy jest lekcja to nie ma żadnych znaków żeby ona się mną interesowała,może dlatego że nie chcę się zdemaskować.Następną sytuacją jest dodatkowa lekcja z języka Polskiego właśnie z nią i wtedy jestem sam na sam a znaki się nasilają które dla mnie nie są normalne choć rzadko właśnie jest druga osoba na tej dodatkowej lekcji.Gdy jestem sam na sam z nią to zaczynam się denerwować i stresować,zaczyna kazać mi pisać wypełniać a gdy to robię to widzę kontem oka że zamiast siadać normalnie na krześle to siada na stole nauczycielskim i przygryza wargę na ustach.Następną rzeczą to rozpuszcza włosy a gdy było gorąco to po prosiła otworzyć okno i wtedy otworzyła lekko dekolt a gdy uczyła mnie słówek i różnych innych to siedziała obok mnie w ławce niby normalne ale jej dekolt był bardzo wyzywający.Gdy pisałem sprawdzają kartkówę to usiadła też na mają ławkę i co dziwne to że miała szpilki to je sunneła i wtedy nogami ocierała o drugą nogę.I też wielokrotnie gdy stoi przy ławce to ma takie pozycje wyzywające na przykład jak usiadła to po prostu siadała w taki sposób widział co ma pod spódnicą.Z jednej strony ciesze się że kobieta się mną interesuje jeśli to jest tylko prawda ? a z drugiej boje się że będą problemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...