Skocz do zawartości
Forum

Jak znowu zaufac chlopakowi?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam problem zaufac ponownie chlopakowi. Wg niego nie zrobil nic, co by mnie moglo jakos mocno zesmucic, jednak jakos nie potrafie mu ufac. Jestesmy ze soba 11 miesiecy. Stalo sie to jakos w wakacje...
Na poczatku naszego zwiazku (jakies 3 miesiace) chcialam zeby dobrze sie dogadywal z moja siostra, bo chce z nim byc do konca zycia, wiec troche by bylo glupio jak by sie nie lubili. Na poczatku pisali tylko o mnie (tzn. on sie pytal gdzie jestem jak dlugo nie odpisywalam na fb itd.). Uznal, ze to troche dziwnie wyglada, ze tylko pyta o mnie, wiec zaczeli sobie pisac.
Pozniej poszlismy na basen (ja, moj chlopak, siostra i moja mama) i od tego sie zaczelo. Kiedy siedzielismy przy basenie to sie do mnie nie odzywal pod pretekstem, ze go boli glowa. Wiec poszlam poplywac a pozniej na koc. Po jakims czasie przybiegla moja siostra do mnie i powiedziala, ze byli na zjezdzalni. Wkurzylam sie, bo ze mna nawet nie rozmawial a z nia poszedl na zjezdzalnie. Wyszlam z tamtad.
Pozniej przeczytalam ich wiadomosci przez fb siostry (nigdy bym tego nie zrobila, jak by nie to, ze mi pozwolila). Poczulam sie, jak by mi ktos wyrwal serce.
Znalazlam tam rzeczy, ktore mi sie nie podobaly. Np.:
- komplementy ktore jej pisal : ze jest ladna, ze ma spoko tylek, ze ladnie tanczy, ze ma ladny usmiech i pisal ze lepiej nie bedzie wymienial bo ja go za to zabije
- pisal jej ze mu sie podoba, ale zeby mi tego nie mowila
- wysylali sobie zdj brzuchow
- napisal jej ze na basenie sie gapil na jej tylek, bo nie mogl sie powstrzymac ale ze tego zaluje
itd.
Niby miedzy nami jest dobrze, ale ja caly czas mysle o wydarzeniach z wakacji a kiedy do nich wracam, to mowi, ze mam przestac, ze niepotrzebnie sie zasmucam. A on mowi mi ze mnie kocha i ze juz nigdy mnie nieoklamie.
Nwm co mam robic :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...