Skocz do zawartości
Forum

blagam o pomoc :( :( :( :(


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat za rok ide do liceum. Moj problem polega na tymbze chcialabym byc dietetykiem albo psychodietetykiem ew studiowac pedagogike zdrowia z dietetyka. Nielubie sie uczyc. Zawsze dobrze sie uczylam ale gimby 2 lata olalam i bardzo tego zaluje bo srednia mialam kolo 4 w 1 i 2 klasie. Jesli czegos chce to potrafie bo dostawalam kiedys 5 i 4 z testow z chemii, gorzej z biologia. Teraz juz nawet chemii nie rozumiem. Chcialabym isc do klasy biol-chem ale jestem pewna ze sie nie dostane! Przyjaciolka obiecala ze w chemii mi pomoze ale co z tego? Skoro pieniedzy na korki nie mam egzamin zapewne zawale o maturze nie wspomne, a gdy sie ucze to po 5 minutach czytania nie pamietam co czytalam i jiz mnie biora nerwy. Jest na to jakis sposob? Zawsze bede taka beznadziejna nawet jak sie bede starac?

Odnośnik do komentarza

hej..wiem ze w gimnazjum jest duzo materialu, ale mowie Ci mimo że ilościowo go dużo to jakościowo łatwiejszy. A chemię z gimnazjum wspominam miło, szczególnie że miałam fajne podręczniki :) Nie marudź bo w liceum będzie ciężej. Ja cholernie miło wspominam sœój zapał do nauki w gimnazjum. To był mój złoty wiek. W liceum wszystko się zrąbało. W gim miałam srednia powyzej 5 a w liceum? Z języków czwórki, piątki, z matmy finalnie 2 .,... Cóż, jeśli ma Ci się udać to się uda. Taka rada moja, że warto być odważym w nauce, nie poddawac sie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...