Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wczoraj kochałam się z moim chłopakiem. Najpierw się pieściliśmy, był peeting a potem mój chłopak wszedł we mnie z 3x bez zabezpieczenia. W ciągu tych 3x wepchnął parę razy i wychodził. Później poszliśmy razem pod prysznic ale tam już się nic specjalnego nie działo. Następnie po prysznicu lezelismy znowu w łóżku no i po jakimś czasie znowu zaczęliśmy się kochać ale już się zabezpieczyliśmy. Boje się ze podczas pierwszego stosunku mogłam zajść w ciążę. Chłopak nie doszedł we mnie tylko trochę później kiedy zabawialismy się rękoma, oczywiście dlatego też zaraz poszliśmy się umyc. Ostatni okres miałam 14 września. Czas pomiędzy miesiaczkami jest ok 33 dni lecz czasami bywa to różnie, albo o jeden dzień dłużej /krócej. Ten właśnie ostatni wrześniowy okres spóźnil mi się o ile pamiętam chyba o 3dni. Wtedy też się martwilam ze może zaszłam w ciążę. Czekam na szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Zawsze istnieje jakieś ryzyko jeśli dojdzie do stosunku bez zabezpieczenia.
Ale w tym przypadku najlepiej będzie jak poczeka Pani na spodziewaną miesiączkę. Proszę wziąć pod uwagę, że stres też może wpłynąć na jej opóźnienie.
Jeśli jednak krwawienie nie pojawi się w terminie lub kilka dni później najlepiej będzie zrobić test ciążowy.

Lew nigdy nie słucha owiec.

Odnośnik do komentarza

Zdarzają się przypadki kiedy to kobieta w ciąży przez kilka miesięcy miesiączkuje, ale są to przypadki bardzo rzadkie.
Narazie jedyne co pozostaje to czekać na krwawienie bo tak czy tak za wcześnie jest by ciążę potwierdzić lub wykluczyć. Jeśli Twoje miesiączki wahają się w odstępach kilku dni- tym bardziej.
P.s Eksperci mogą nie odpowiadać na wszystkie pytania z powodu istnienia podobnych tematów.

Lew nigdy nie słucha owiec.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...