Skocz do zawartości
Forum

Nieszczęśliwa miłość u 14-latki


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Co mam zrobić gdy sie nieszczesliwie zakochalam?Od 2,5 miesiecy mysle o starszym o rok chlopaku.Gdy go widuje w szkole patrze na niego ale jak on na mnie przez sekunde zerknie to pewnie nic nie znaczy. Codziennie o nim mysle, wyobrazam sobie rozne sceny w ktorych moglabym go spotkac. Czasem sobie mowie zebym przestala o nim myslec, ale nie umiem nie potrafie. to jest silniejsze ode mnie. Mówie sobie że to tylko zauroczenie i niedlugo mi przejdzie, ale w glebi duszy mam nadzieje ze bedziemy razem

Odnośnik do komentarza

wiesz ja tez mocno sie zakochalam w gimnazjum...w prwnym nicponiu ktory wariowal..nawet smial sie ze mnie...pisalam o nim w pamietniku, wypisywalam jego zalety, cechy i jak go zdobede...po ukonczeniu szkoly przyznalam mu sie przez internet ze bylam te 3 lata w nim zabujana...on powiedzial ze to dla niego zaskoczenie, bo wgl nie dawalam mu zadnych znakow.. wiesz co i dzis wiem ze to tylko zauroczenie, mozliwe ze w Twoim przypadku jest podobnie. Jesli chcesz rozwiac watpliwosci, zagadaj do niego jak bedzie wracal ze szkoly, sam na sam. Szkoda czasu na watpliwosci, czas je rozwiac. poza ty kazdy przezywa milosc i ja poprostu trzeba przezyc mimo ze bywa uciążliwa. Jednak staraj sie stawiaj nauke na wyższej pozycji niż zakochanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...