Skocz do zawartości
Forum

karanie za nieposłuszeństwo


Gość kinga81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Mam taki problem jestem matką samotnie wychowująca syna, że względów finansowych zmuszona byłam do wyjazdu zagranicę do pracy dziecko pozostawiając pod opiekę babci. Po paru latach niestety sytuacja się zmieniła na drastyczna gdy moja mama dowiedziała się ze mam dużo starszego partnera, którego moja mama nie akceptuje i grozi mi ze jak nie zostawię go to mi wszystko odbierze. Od tamtej pory są wiecznie kłótnie i wyzwiska w moja stronę od mamy przy moim dziecku a od tego roku niestety sytuacja jest drastyczna gdyż dziecko używa przemocy fizycznej przeciwko mnie i wyzwiska typu k..., dz.... su..., spier... wal się. Nie mam kontaktu w tej chwili z dzieckiem gdyż on jest tak nastawiony przeciw mnie, że nie mam wcale kontaktu z nim - wszelkie próby kontaktu tel to tylko wyzwiska lub brak odp na sms. Doszło nawet do tego ze robi to wraz ze swoimi kolegami i ze smiechem. Bywały sytuacje gdzie podczas kłótni między mną a moja mama dochodziło do przemocy ze strony mojej mamy bicie i ulblizanie. Mam pełne prawa do syna, mimo wszystko wiecznie jestem straszona ze zabierze mi prawa rodzicielskie. W tej chwili mam sprawę w sądzie o uregulowanie kontaktu z dzieckiem na moja prośbę przy obecności kuratora, gdyż obawiam się, że może dojść znowu do przemocy wobec mnie. Jestem juz bezsilna, nie wiem co robic,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...