Skocz do zawartości
Forum

Czy on jeszcze mnie pokocha?


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy 4lata,zawsze było pięknie w naszym związku,wiadomo zdarzały się kłótnie,mieszkamy osobno.Ostatnimi czasy zaczęłam strasznie narzekać na WSZYSTKO!mówił mi cały czas żebym w końcu przestała narzekać,że ma dość tego marudzenia, że przez ostatni czas tyle się tego nazbierało,że miał dość,powiedział,że w tym związku jest też SUPER! że myśli, że mnie kocha, ale mam mu dać troszkę czasu, piszemy cały czas ze sobą.Powiedział, że jest o co walczyć, bo sporo ze sobą przeżyliśmy,dzisiaj powiedział, że nie wie czy mnie przestał kochać, ale że zależy mu na tym, żeby było tak jak dawniej.Czy będzie jeszcze okej? Jak odbudować jego zaufanie jeszcze raz? Jak mu pokazać, że może być dobrze, tak jak zawsze?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Związek na odległość na pewno jest związkiem trudniejszym w porównaniu z sytuacją, kiedy partnerzy mają szansę być ze sobą niemal codziennie. Podejrzewam, że przechodzicie teraz jakiś kryzys. Możliwe, że wynika on z Twojego gorszego samopoczucia, obniżonego nastroju i "marudzenia", jak to określiłaś. Być może partner jest zmęczony Twoim narzekaniem, dlatego też tak emocjonalnie zareagował. Z drugiej jednak strony powinien wykazać odrobinę empatii i spróbować dowiedzieć się, dlaczego masz zły humor, czy nie mógłby Ci jakoś pomóc. Mam nadzieję, że uda Wam się porozumieć i wspólnie pokonacie ten kryzys. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

zbełtam się chyba na twoje rozterki. to sie wie - albo sie kogos kocha, albo nienawidzi, nie ma nic pośrodku dla mnie w tym przypadku. i tak jak nie mozesz kogos zmusic do milosci, tak nie mozesz od kogos oczekiwac, ze bedzie cie uwazac za przyjaciela.
co to jest "zwiazek na odleglosc"? myslisz ze to, ze sie do kogos cos czulo dawno temu, a nie widzialo go kilka lat, jest rownoznaczne z tym, ze jakby sie go teraz spotkalo do dalej czuloby sie jakosciowo to samo? szczerze, mocno w to wątpię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...