Skocz do zawartości
Forum

boję sie, że jestem nudna


Gość Interpretacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Interpretacja

Nie mam zbyt wielu znajomych. Nigdy nie miałam. Jestem już dorosła. Pewnie napisze ktoś, żebym wyszła do ludzi. Tylko nie mogę pozbyć się wrażenia, że jestem nudna. Jestem osobą małomówną. Strasznie mi ta samotność doskwiera.

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś nudna. Twoja małomówność, powściągliwość mogą sugerować na cechy introwertywne, a to wcale nie jest żadną patologią. To nie jest żadną wadą. Tego nie trzeba leczyć. Najlepiej jednak poszukać osób o podobnym temperamencie, które Cię zrozumieją, zaakceptują Twoje potrzeby. Pomysł ze znalezieniem swojego hobby, które mogłabyś rozwijać z osobami o podobnych zainteresowaniach, to fajny pomysł. Pomyśl o tym. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ludzie odbierają nas tak, jak o sobie myślimy. Zmień myślenie, można się tego nauczyć. Powtarzaj sobie, że jesteś interesująca, ciekawa itp.
Jak w to choć trochę uwierzysz, to tak się stanie, choć nie od razu, nie natychmiast.
Trzeba cierpliwie to powtarzać, aż podświadomość się tego nauczy.
Nie oznacza to, że wszyscy cię zaakceptują. Tak nigdy się nie dzieje, nie ma takich ludzi, których wszyscy akceptują.
Szukaj towarzystwa, o podobnych zainteresowaniach, do twoich.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja też kiedyś byłem milczkiem. Miałem dużo znajomych ale akceptowali mnie takim jaki jestem. Proponuje sport - zapisz się do jakiegoś klubu na treningi. Tam zawsze można kogoś poznać nadającego na tych samych falach. A wspólne wyjazdy na obozy sportowe to bardzo fajna sprawa. Kto kiedyś bywał na obozach wie o czym mówię :-). Pozdrawiam i nic na siłę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...