Skocz do zawartości
Forum

Zaskakujące pytanie partnera


Gość vneo

Rekomendowane odpowiedzi

cześć :)

Myślę, że tutaj będzie odpowiednie miejsce na moje pytanie, a raczej ciekawość :)

Poznałam już dosyć dawno kolegę, któremu się podobam, kilka razy chciał mnie zaciągnąć do łóżka (ale się nie dałam), stanęło tylko na pocałunkach, właściwie nic o mnie nie wiedział, nie znał mnie, dobrze wiedziałam że zależy mu tylko na zaliczaniu kobiet. Dowiedziałam się, że jeszcze ma dziewczynę (niezły gość, heh, proszę mnie teraz nie osądzać, że się z nim kilka razy całowałam, a wiedziałam, że ma dziewczynę, no coż... sami wiecie! jest to przyjemne! ja nic nie tracę, jestem wolną kobietą :). Rozmawiałam z nim jedynie w towarzystwie, poznawał moje zachowania, nawyki itd, sami wiecie :) no i oczywiście się wydało, że jestem dziewicą... aż pewnego razu, gdy była chwila, że byłam z nim sama, pocałował mnie w polik i zapytał się czy może mnie pocałować...

To było dla mnie dość zaskakująca z jego strony postawa do dzisiaj bardzo mnie tamto jego zachowanie. Może jakiś ekspert mi to zinterpretuje? :D co sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co tu za bardzo interpretować. Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie - poznałaś chłopaka, któremu zależy na zaciągnięciu do łóżka jak największej liczby kobiet. Wpadłaś mu w oko, być może postawił sobie za punkt honoru, że prześpi się z Tobą, bo jesteś dziewicą, dlatego zainicjował pocałunek, a Ty nie odmówiłaś. Jeśli jest w relacji z inną dziewczyną, to przez wzgląd na ich związek, nie pchaj się na trzecią. Nie sądzę też, by chłopak był dobrym kandydatem na partnera, skoro zdradza swoją aktualną dziewczynę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...