Skocz do zawartości
Forum

Bolesność piersi i brzucha a ciąża


Gość izabela85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izabela85

Witam, Chciałam się dowiedzieć czy jest jakaś szansa że jestem w ciąży? Ponieważ od pewnego czasu staram się z mężem o dziecko. Ostatni okres mialam 17 stycznia po obliczeniach następny mial być 14 lutego , ale nie dostalam , a w tym czasie strasznie bolaly mnie piersi i brzuch. Robilam dwa test ale oba wyszly negatywnie ,a wczoraj rano dostalam okres ,a brzuch dalej boli niewiem czy mogę być w ciąży czy nie proszę o odpowiedz?

Odnośnik do komentarza

Powinnaś pójść do lekarza, aby sprawdzić co się dzieje. Być może doszło do jakiegoś rozchwiania hormonalnego, które spowodowało przesunięcie miesiączki o dwa tygodnie, a być może to wcale nie okres tylko plamienie, które go przypomina a zdarza się kobietom w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość monica190

dwa dni temu kochałam się z moim chłopakiem, miałam i nadal mam dni płodne. Kochaliśmy się z zabezpieczeniem i prezerwatywa nie pękła , lecz wczoraj i dzisiaj zaczęłam się dziwnie czuć, odczuwam nad ranem bolące piersi, jestem strasznie zmęczona i boli mnie cale dnie głowa. Proszę o szybko odpowiedz czy to mogą być objawy ciąży, czy mam die o co obawiać ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...