Skocz do zawartości
Forum

Czy jest taka możliwość, iż jestem biseksualna?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy jest taka możliwość, iż jestem biseksualna. To znaczy, mogłabym mieć chłopaka, lubię chłopców. Kilku mi się nawet kiedyś podobało. Ale, od ponad roku, mam przyjaciółkę. Ona jest hetero, a ja lubię ją przytulać, całować w policzek, co uznawane jest za oznaki przyjaźni. Ja jednak czasem wstrzymuję się od pocałowania ją w usta. Chciałabym być jak najbliżej jej. Emocjonalnie i fizycznie. Oraz ostatnio mężczyzni podniecają mnie trochę mniej. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że jesteś młodą osobą, dlatego nic dziwnego, że masz wiele obaw i wątpliwości dotyczących swojej seksualności, w tym orientacji seksualnej. Czy jest możliwość, że jesteś biseksualna? Oczywiście, że jest. Myślę jednak, że Twoja tożsamość płciowa ciągle się jeszcze kształtuje, dlatego daj sobie czas. Jestem pewna, że sama będziesz potrafiła powiedzieć wkrótce, z osobami jakiej płci czujesz się lepiej - mentalnie, emocjonalnie, fizycznie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że jesteś młodą osobą, dlatego nic dziwnego, że masz wiele obaw i wątpliwości dotyczących swojej seksualności, w tym orientacji seksualnej. Czy jest możliwość, że jesteś biseksualna? Oczywiście, że jest. Myślę jednak, że Twoja tożsamość płciowa ciągle się jeszcze kształtuje, dlatego daj sobie czas. Jestem pewna, że sama będziesz potrafiła powiedzieć wkrótce, z osobami jakiej płci czujesz się lepiej - mentalnie, emocjonalnie, fizycznie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...