Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywa w środku a możliwość ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałam zapytać, jak wielkie istnieje ryzyko, że mogłam zajść w ciążę. Okres na przestrzeni ostatnich miesięcy dostałam w (wymieniam zaczynając od marca) w 26 dniu cyklu, później 25/26, 23, 28, 25. Ostatni okres dostałam 11 sierpnia 2015 i był to 33 dzień cyklu. W nocy z wczoraj na dzisiaj (27/28.08), kiedy partner wyjął członka, okazało się, że cała prezerwatywa została w środku. Doszedł częściowo na zewnątrz, nie wiem jednak czy plemniki inne niż płyn przed wytryskiem zostały we mnie.

Odnośnik do komentarza

W sobotę 28 listopada kochałam się z moim chłopakiem w pozycji na jeźdźca. Wczasów seksu spadła na gumka i znalazła się ona całe we mnie.. boje się ze mogę być w ciąży choć to był już 3 stosunek tego dnia wiec spermy było napewno mniej. Okres zaczynał mi się 17.11 wiec juz miałabym dni płodne

Odnośnik do komentarza

rzeczywiście mogłaś mieć już wtedy dni płodne. ale owulacja czasami się przesuwa więc nie panikuj. weź tabletkę po i po krzyku. A na drugi raz stosujcie dodatkowe zabezpieczenie np zel plemnikobójczy. Bardzo dobry jest contragel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...