Skocz do zawartości
Forum

Męczący problem.


Gość Chyba ja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy powinienem to tu zamieszczać lecz... Od około dwóch miesięcy po długich bezsennych nocach i problemach z rodziną mam wrażenie jak gdyby wokół mnie unosi się niewidzialna aura. Jaby ktoś mnie śledził. Widzę przebłyski w głowie, coś jakby chodzące postacie. To forum "Zdrowie", a jak dla mnie jest to problem metafizyczny. Jestem osobą głęboko wierzącą i od paru lat muszę mieć styczność po prostu - z szatanem. Osobą opętaną. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka lecz diabeł sprytnie się maskuje. Miałem już bliskie spotkania z TAMTYM światem. Mam również jeden dylemat... Czasami czuję się jak gdyby oprócz mnie i mojej rodziny w domu przebywała osoba trzecia - coś pomiędzy mną, a moją córką jednakże z dwojga złego chyba jest to postać płci żeńskiej. To zaczyna się we mnie uwalniać... Piszę wiersze, opowiadania przelewam słowa na literaturę. Raz zobaczyła je osoba z mojego grona i zapytała czy nie potrzebuję porady sepcjalisty. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Myślę, że kwestia wiary to osobny temat, natomiast Twoje objawy, jakie relacjonujesz (poczucie obecności osoby trzeciej w domu, wrażenie niewidzialnej aury wokół siebie, poczucie bycia śledzonym itp.) są bardzo niepokojące i mogą świadczyć o rozwoju zaburzeń psychotycznych. Ile masz lat? Czy zażywasz jakieś używki? Bierzesz jakieś leki? Uważam, że powinieneś skonsultować się z lekarzem psychiatrą i zrelacjonować mu swoje symptomy. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...