Skocz do zawartości
Forum

Panika i burza


Gość nerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Potwornie boje się burzy -zawsze lubiłam za dzieciaka patrzeć na pioruny.Teraz od 6lat boje się tak panicznie burzy ,wiatru i deszczu ,ze to jakaś paranoja.boje się ze rozwali mi dom,ze deszcz mnie zaleje,najlepiej uciekać...;(
to brzmi niewiarygodnie,jak byłam na wakacjach i czasie burzy panika tak mnie złapała,że musiałam sie spakować w walizki do ucieczki...nie wiem po co...
od 20lat mam nerwice,leczoną i nieleczoną co kilka lat..
tyle sie za mną ciągnie ...ze nie daje już rady .
czeka mnie terapia ale znając życia nic to nie da,bo chodze do psychologów juz kilka lat...
myślałam o bioenergoterapeucie aby wytępił ze mne te negatywne emocje,bo leki biorę już tyle lat...
jestem nie wierząca,nie mam koleżanek ,gdzies musi być problem we mnie ale nie wiem gdzie?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Nieproporcjonalny do zagrożenia lęk przed burzą to brontofobia. Takie rozpoznanie jest tym bardziej prawdopodobne, ponieważ wspomniała Pani, że od dawna (z lepszym i gorszym skutkiem) leczy się Pani na nerwicę. Nie wiem, dlaczego tak pesymistycznie się Pani nastawia na czekającą Panią terapię. Proszę być dobrej myśli. Wierzę, że sesje terapeutyczne pomogą Pani nie tylko złagodzić nieprzyjemne dolegliwości nerwicowe, ale też zredukować lęki, np. te dotyczące burzy. Odsyłam do tekstu: Lęk przed burzą. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...