Skocz do zawartości
Forum

Czy nadal walczyć o tę miłość?


Gość w...u

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem, otóż po 5 miesiącach związku dziewczyna powiedziała mi, że nie jest pewna tego czy mnie kocha, a wcześniej słyszałem od niej wiele razy ,,kocham Cię" itp. Co robić w takiej sytuacji? Porozmawiać z nią, dać jej czas czy odpuścić?

Odnośnik do komentarza

Kobieta zmienną jest :-)
Dziś mówi tak, jutro nie, za miesiąc może jej się w drugą stronę odbić bo zrozumie co straciła.
Walcz :-)
Mam trochę za mało danych co do okoliczności Waszego rozstania, ale może chciała postawić na własną edukację, rozwój, boi się że życie uczuciowe jej w tym przeszkodzi.
Zapytaj ją czy tak jest. Jeśli tak, zapewnij że nie będziesz jej w tym przeszkadzał.
Może być też tak że mamusia jej "przemówiła do rozsądku".

W każdym razie, lepiej mieć ją nawet blisko jako przyjaciółkę niż w ogóle ją stracić. Jeśli nadal coś do Ciebie czuje, to doceni że o nią walczysz.

Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza

Nie spotykaj się z nią przez jakiś czas. Jeśli jednak Cię kocha, to się odezwie i przynajmniej zrozumie, że nie powinna rzucać tak wiele znaczących słów na wiatr. Jeśli się nie odezwie, to nie jest warta Twojej miłości i powinieneś nią obdarzyć inną dziewczynę :)

Odnośnik do komentarza

Witam!

Dziewczyna stwierdziła, że nie jest pewna swoich uczuć, zatem nie odpuszczaj. Możliwe, że to tylko chwilowa niepewność wynikająca z jakichś jej okresowych problemów. Nie narzucaj się jej, nie bądź nachalny, ale niech ma poczucie, że zawsze jesteś blisko i może na Ciebie liczyć. Wierzę, że to tylko chwilowy kryzys i Wasz związek znowu będzie się rozwijał. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Hmmm, sprawa jest o tyle dziwna, że nie ma żadnego rozstania sytuacja miała miejsce tydzień temu, zrobiłem małą domówkę ona trochę wypiła no i po prostu powiedziała mi, że nie jest do końca pewna czy mnie kocha, ale nie odsuwała się ode mnie ani nic, przytuliła mnie i pocałowała. W następne dni normalnie się widywaliśmy, wychodziliśmy na miasto i właśnie dlatego mnie to zastanawia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...