Skocz do zawartości
Forum

czarno to widzę


Gość Angeel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 18 lat i od dłuższego czasu chodzę przygnębiona.. W dzień jak nikt nie parzy to wesoła nastolatka bez problemów, lubiana przez rówieśników, a gdy nikt mnie nie widzi coś jakby we mnie pęka i do głowy przychodzą mi najróżniejsze myśli, moje porażki wszystkie, złe chwile... Pomagam wszystkim, a nikt nie potrafi pomóc mi, czuję się bezsilna.. Moje myśli mnie przerażają i chęć odejścia stąd... Słucham smutnej muzyki, płaczę i kilkakrotnie próbowałam zrobić coś z czym walczę, myślę, że każdy zrozumie o co mi chodzi. Z rodzicami się nie dogaduje, z resztą oni ciągle pracują. Jestem pozostawiona sama sobie.. Mam wspaniałych przyjaciół jednak nie chce im o tym mówić, nikomu nie chce, a tu pozostaje anonimowa..

Odnośnik do komentarza

Angeel, nakładasz maski, więc najprawdopodobniej nikt nie zdaje sobie sprawy, że masz problemy i jest Ci smutno. Nie pozwalasz innym sobie pomóc, bo udajesz, że wszystko jest OK. A nie jest. Masz myśli o śmierci, czujesz się bezsilna, jesteś płaczliwa, ponura, przygnębiona, brakuje Ci radości życia. Jeśli trudno Ci porozmawiać na ten temat z bliskimi, może łatwiej będzie Ci się otworzyć przed kimś obcym, np. przed psychologiem pracującym w anonimowym telefonie zaufania dla dorosłych. Podaję linka: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html - telefon 116 123 czynny codziennie od 14.00 do 22.00. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Angeel, nakładasz maski, więc najprawdopodobniej nikt nie zdaje sobie sprawy, że masz problemy i jest Ci smutno. Nie pozwalasz innym sobie pomóc, bo udajesz, że wszystko jest OK. A nie jest. Masz myśli o śmierci, czujesz się bezsilna, jesteś płaczliwa, ponura, przygnębiona, brakuje Ci radości życia. Jeśli trudno Ci porozmawiać na ten temat z bliskimi, może łatwiej będzie Ci się otworzyć przed kimś obcym, np. przed psychologiem pracującym w anonimowym telefonie zaufania dla dorosłych. Podaję linka: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html - telefon 116 123 czynny codziennie od 14.00 do 22.00. Pozdrawiam i powodzenia!

Nie wiem skąd to się bierze, bo mam naprawdę świetnych przyjaciół, dużo znajmych, a czuje sie samotna mimo to. Wszystko zaczęło się od dnia w którym pewien chłopak mnie napastował. Od tamtej pory ciągle zadręczam się "tymi" myślami... Nie umiem otwarcie porozmawiać z nikim, a kiedyś potrafiłam.. Może naprawdę powinnam porozmawiać z psychologiem anonimowo, ale i tu będzie ciężko. Może się w końcu przełamię.. Dziękuję z odpowiedź ! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...