Skocz do zawartości
Forum

NIE MOGĘ NA SIEBIE PATRZEĆ !!!!!!!!!!!!


Gość Laurkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogę na siebie patrzeć. Uważam, że jestem gruba, mam okrągłą twarz, masakra, jak widzę siebie na zdjęciach to dostaję szału. Znajomi mówią, że wcale nie jestem gruba ale pewnie tylko z grzeczności. Nienawidzę swojego wyglądu i swoich zdjęć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Wklejanie fotki niewiele tu pomoże..zdecydowana większość ludzi ma zaburzony sposób postrzegania siebie. Nasze "wady" zawsze postrzegamy jako większe..wyolbrzymiamy. Skoro znajomi mówią ze nie jesteś gruba..to nie ma powodów aby im nie wierzyć :-) Dobrym rozwiązaniem mogłaby okazać się konsultacja ze stylistka..takie osoby określaja typ sylwetki..kolorystykę jaka najbardziej pasuje do twojego typu urody..zrobią przegląd szafy..powiedzą jakie fasony ubrań najlepiej wydobędą twoje zalety..i pójdą na zakupy. Może to okazać się kosztowne..wiec alternatywą jest dobra koleżanka. Chociaż koleżance możesz nie do końca uwierzyć..a takiemu profesjonaliści raczej tak ;-)

Odnośnik do komentarza

Laurkaaa, podejrzewam, że za bardzo koncentrujesz się na swoich kompleksach, dlatego Twoja niska samoocena wyolbrzymia Twoje niedostatki. Nikt nie jest doskonały, ale na szczęście większość mankamentów urody daje się zatuszować - czy to dobrym makijażem, czy odpowiednim doborem stroju. Zachęcam też do przeczytania artykułu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...