Skocz do zawartości
Forum

dziwoląg


Gość dsfdsfs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam dziwnego znajomego z innego miasta, który najpierw był moim chłopakiem ale z dnia na dzień się odkochał i stwierdził że to nie jego wina, bo chciał być ze mną ale nie może. Spotykaliśmy się jeszcze i zawsze albo pisał nadamiernie smsy do mnie, albo nie odzywał się 3 tygodnie w ogóle. On twierdzi że to normalne, ale mnie boli jego zachowanie, nie pomagają rozmowy, on uważa że nikt go do nieczego nie zmusi. Facet ma 33 lata! Mimo moich próśb żeby odpisałm ten milczy, a ja cierpie. Wiem że jeśli nie chce to nie napisze, ale jak można do kogoś przyjeżdzać pół roku, obiecywać że gdyby się nic nie czuło to by się nie porzyjeżdzało, twierdzić że powie jeśli coś będzie nie tak. Przecież powinien mi coś wyjaśnić. Pewnie stwierdził że nie ma po co, bo przecież się mną znudził

Odnośnik do komentarza

dsfdsfs, rozumiem, że oczekiwałabyś od swojego znajomego czegoś więcej, czego on zaoferować Ci nie może/nie chce? Chociaż zabrzmi to banalnie, to on ma rację - do niczego nie możesz go zmusić. Tobie nie odpowiada "rwany" kontakt z nim, on natomiast nie widzi w tym nic złego czy nienormalnego. Skoro jesteście zwyczajnymi znajomymi, zapewne nie czuje potrzeby, by być z Tobą w ciągłym kontakcie... Albo to zaakceptujesz, jego sposób bycia, jego "dziwność" i zgodzisz się na taki rodzaj znajomości, albo powinnaś rozważyć zakończenie tej relacji. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...