Skocz do zawartości
Forum

luteina w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
dziś byłam na wizycie i lekarka stwierdziła, że mam "trochę za twardy brzuszek" przepisała mi luteinę, na pytanie czy mam się martwić stwierdziła, że musimy obserwować sprawę bo brzuch powinien być miękki... jestem w 26 tygodniu ciąży, może dziecko jest aktywne bardzo a co do brzucha, to sama przyznam że dobrze nie wiem czy mam częściej twardy czy miękki, trochę boję się brać tą luteinę bo to hormon itp i zawsze wychodziłam z założenia że lepiej w ciąży nie stosować żadnych leków no ale jak lekarz karze to chyba nie powinnam wątpić w jego kompetencję...

Odnośnik do komentarza

ja również brałam luteinę w ciąży ponieważ skracała mi się szyjka macicy. Tylko ja miałam przepisana ta dopochwową co nie było zbyt komfortowe bo rano wypływała i w końcu po paru dniach tak mnie wszystko obcierało i podrażniało, że jeśli nie umyłam się płynem do higieny intymnej bo była masakra. Zaczęłam go nawet nosić do pracy , miałam lacibios femina w żelu, żeby można było w razie co się umyć. Jeśli masz wybór to proponuję luteinę doustną. Brałam ją dwa miesiące i nic złego dziecku się nie działo. Mała urodziła sie w doskonałym zdrowiu i nie chorowała. Ja nawet musiałam brać nospę jak mnie mocno kopała...bo wywoływała skurcze macicy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...