Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem już żyć


Gość Zrozpaczona Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zrozpaczona Ewelina

Nie umiem i nie potrafię. Nie radzę sobie. Mam 19 lat, wspaniałego chłopaka i kończę technikum a mimo to przeżywam piekło.. Moja matka wykańcza mnie. Ciągle wrzeszczy, szantażuje ojca rozwodem i jest niepoczytalna niemal w swoich działaniach.. Niszczy mnie psychicznie, wyzywa, upadla, traktuje jak zwykłego kundla. Ciągle jestem zła, nic wg niej nie robię i nic nie potrafię. O ojcu mówi to samo. Wszędzie doszukuje się spisków i uruchamia agresję.. Nie chcę już tak żyć.. Pomocy..

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Bardzo Ci współczuję toksycznej matki, która jak widać niszczy nie tylko Ciebie, ale i Twojego ojca. Zdaję sobie sprawę, że żyjąc z nią przez tyle czasu, masz niską samoocenę i jest Ci ciężko. Niemniej jednak zauważ, że jesteś pełnoletnia. Kończysz szkołę średnią, masz chłopaka, na którego możesz liczyć. Możesz pomyśleć, jeśli nie teraz, to wkrótce, o samodzielnym życiu. Polecam Ci przeczytać książkę Lillian Glass "Toksyczni ludzie"oraz wierzę, że znajdziesz w sobie siłę, by udowodnić przede wszystkim sobie (nie matce), że jesteś w stanie być szczęśliwa i wiele osiągnąć w swoim życiu. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...