Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć w samotności?


Gość Branko

Rekomendowane odpowiedzi

ArmenVanLasso trafiłeś w sedno. Kobiety zazwyczaj źle wybierają i tracą szanse na miłość. Z mężczyznami jest podobnie, bo oceniamy po wyglądzie. Dlatego uważam, że szanse na miłość mają osoby z wyższego pułapu, które będą nawzajem spełnieniem swoich marzeń. Ludzie mniej atrakcyjni muszą zaakceptować sami siebie, albo mogą dalej rozpaczliwie szukać miłości u drugiej osoby, która też chce się tylko dowartościować i dostać coś dla ego.

Odnośnik do komentarza

ArmenVanLasso
Ja Już raczej nie znajdę nikogo. Tym bardziej, że choruję i mam stopień. Nigdy o tym kobietom nie mòwiłem, ale jak patrzycie takimi kategoriami jak napisałem w w.w. postach ja jak i większość facetòw z podobnymi problemami nie mają żadnych szans i tyle.

Przepraszam za formę wypowiedzi ale to że chorujesz i masz grupę to akurat żadna przeszkoda :P. Nie znam osoby która by na nic nie chorowała a ponad połowa osób ma grupę więc dla mnie to kiepska wymówka. I ciągle będę podkreślać że nie wygląd się liczy tylko charakter. Powtórzę się tak jak już pisałam w innym wątku, że znam faceta, brzydki jak noc ale ma taki zajebisty charakter że na wygląd nikt nie zwraca uwagi.

Odnośnik do komentarza

~margolcia_63, Branko kilka razy pisał w wątku, że nie chodziło tylko o jedną książkę. Przestań wzmacniać wrażenie, że jak ktoś nie zgadza się ze zdaniem Branko, to jest nierozgarnięty i pisze głupoty. Chyba, że sam Branko pisze te komentarze żeby stworzyć u pozostałych czytelników takie wrażenie.

~ArmenVanLasso ja nie wyobrażam sobie nie patrzeć na wygląd. Gdyby nie istniały ładne kobiety, które podobają mi się seksualnie, to w ogóle nie miałbym potrzeby związku i miłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...