Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co ze mną nie tak


Gość kwiatek113

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatek113

Od pewnego czasu nie mam na większość rzeczy ochoty, niezbyt często na mojej twarzy jest uśmiech, wszystko mnie dołuje, sprawia, że nie mam na nic siły, kiedy przyjaciółka proponuje wyjście ja się wymiguje od tego a teraz żałuję bo moje relacje z nią się osłabiają. Ciągle się kłócimy nie potrafimy czasami ze sobą rozmawiać i wszystko sprawia nam problemy. Nie wiem co jest ze mną nią tak, nie wiem jak sobie z tym poradzić, jak sprawić żeby znów przyszła mi chęć do życia i korzystania z niego w jak najlepszy sposób? I nie wiem jak odbudować relacje z moją przyjaciółką :/

Odnośnik do komentarza

kwiatek113, nie wiem, dlaczego obniżył Ci się nastrój, czy są ku temu jakieś konkretne powody (problemy osobiste, rodzinne? etc.). Możliwe, że to tylko chwilowy spadek samopoczucia, chandra, która minie. Jeśli zatem przyjaciółka proponuje Ci wyjście gdzieś, nie zamykaj się w czterech ścianach, tylko skorzystaj z propozycji. Możliwe, że na początku będziesz czuła się nieswojo, ale z czasem Twój humor może się poprawić. Postaraj się porozmawiać ze swoją przyjaciółką o tym, że ostatnio masz gorszy nastrój, dlatego być może trudniej się Ci dogadać z innymi i jesteś trochę irytująca. Mam nadzieję, że uda się poprawić relacje z przyjaciółką i humor także się polepszy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...