Skocz do zawartości
Forum

Mój przyjaciel nie mówi mi prawdy.


Gość Liptonek

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat przyjaźnie się z chłopakiem, który kiedyś mnie kochał .Mimo tego , że nasze losy potoczyły się różnie to nigdy nie straciliśmy ze sobą kontaktu. On poznał sliczną dziewczynę kierowniczkę banku i szybko urodził im się syn , wzięli ślub .Niestety szybko się rozwiedli a dziewczyna mocno się zemściła na moim przyjacielu rujnując mu dosłownie całe życie. Nigdy nie odsunęłam się od mojego przyjaciela , często ze sobą się spotykaliśmy , romawialiśmy ale od jakiegoś czasu on mnie okłamuje .Dowiedziałam się , że jego była żona do niego wróciła i jest dobrze między nimi a on nie przyznał się do tego, że wrócił do byłej żony. Myślałam, że jak ktoś się przyjaźni ze sobą to powinno się do czegoś takiego przyznać. Czuję się z tym dziwnie i nawet mojego przyjaciela delikatnie o to zapytałam ale on się wykręcił od prawdy i oklamuje mnie , że jest sam a to nie prawda bo jego była żona się nawet do niego wprowadziła i on już mnie nie zaprasza do siebie tylko po za domem. Dlaczego moj przyjaciel nie chce się przyznać , że wrócił do swojej byłej .?

Odnośnik do komentarza

Dlaczego moj przyjaciel nie chce się przyznać , że wrócił do swojej byłej?

Liptonek, to już pytanie do Twojego przyjaciela. Może obawia się Twojej reakcji, dlatego nie mówi Ci prawdy? Może boi się, że kiedy przyzna się, że żona wróciła do niego, to straci Ciebie - przyjaciółkę? Może jego (była) żona też nie wie, że spotykacie się jako przyjaciele, a gdyby się dowiedziała, mogłaby mieć coś przeciwko? Tutaj jest wiele znaków zapytania, ale te pytania musisz zadać przyjacielowi, bo tutaj nikt nie odgadnie jego motywacji działania. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...