Skocz do zawartości
Forum

Dziwne sny


Gość Zaniepokojonaona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojonaona

"Jeśli coś nie daje Ci spać, masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić – nie czekaj, opowiedz o tym na forum. Pamiętaj, nie jesteś sam!..."

Właśnie mam taki problem, który nie daje mi spać. Przepraszam, że znowu tu piszę ale nie mam z kim o tym porozmawiać, kiedyś pisałam tutaj o pewnym facecie z którym miałam kilka spotkań ale później nie wiem co się stało bo poszedł z dawną znajomą ze szkoły na wesele i po pewnym czasie zostali parą. Doradzano mi, żebym zapomniała o nim i zajęła się swoim życiem więc tak też robię, staram się o nim nie myśleć i wszystko było ok do momentu kiedy kilka już razy mi się śnił raz, że miał wypadek i zginął i byłam koło jego domu, później również stałam koło jego domu gdy wybierał się na swój ślub a dziś śnił mi się że znów byłam blisko jego domu i widziałam go na balkonie z nią i jego bratem. Strasznie mnie to męczy i nie wiem skąd te sny skoro już o nim nie myśle? Jestem załamana bo on podobno w przyszłym roku się żeni a ja nie potrafię sobie ułożyć życia i ciągla mam sny z nim związane! To całe zapominanie o nim trwa już dwa lata:( Chciałabym znaleźć sobie już kogoś ale boję się że hostoria się powtórzy więc co mam zrobić czy te sny to jakiś znak czy mam się do niego odezwać? Już jestem tak zmęczona tym wszystkim że mam ochote zasnąć i już się więcej nie obudzić... Proszę niech ktoś coś doradzi.?

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Twoje sny mogą brać się z tego, że o nim myślisz bądź nie jesteś w stanie pogodzić się z wydarzeniami które miały kiedyś miejsce w twoim życiu i nie zamykasz tego działu tylko dalej rozpamiętujesz i w nim trwasz. Sny nie są żadną oznaką żeby się do niego odzywać wręcz by nie żyć przeszłością. Najlepszym lekarstwem by była nowa miłość każdy boi się zranienia tym bardziej jeśli został już przez kogoś skrzywdzony co nie oznacza by nie szukać nowej miłości. Szukaj tylko nie rób sobie za wcześnie żadnych nadzieji , poznawaj cały czas, daj szanse a czas pokaże co będzie. Jeśli nie spróbujesz dalej będziesz tkwić w przeszłości i myśleć o tym jak jemu sie dobrze ułożyło a tobie beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaniepokojonaona

PaniP- dzieki za wypowiedz, nie odezwalam sie do niego ale jakos trudno mi zaczac kogos poznawac chyba jest ze mna cos nie tak skoro juz dwa lata sie probuje z tego uwolnic i przez ten czas nie potrafilam nikogo dopuscic do siebie blizej. Jestem sama na siebie zla ale nie potrafie tego przelamac:(

Odnośnik do komentarza

Zaniepokojonaona, Twoje sny nie muszą niczego oznaczać, ale nie dziwię się, że doszukujesz się w nich ukrytych sensów. Być może tego typu sny pojawiają się dlatego, że ciągle myślisz o swoim byłym partnerze i nie możesz pogodzić się z rozstaniem. Zamknij ten rozdział za sobą, tym bardziej, że ten mężczyzna układa sobie życie już z inną kobietą. Postaraj się skupić na sobie, trochę się porozpieszczać i otworzyć na nowe znajomości. Nie chodzi o to, by od razu rzucać się w ramiona jakiegoś mężczyzny. Domyślam się, że potrzebujesz czasu, by na nowo komuś zaufać, ale nie zamykaj się w czterech ścianach, nie rozpamiętuj przeszłości i nie doszukuj się górnolotnych sensów w snach, jakie Ci się śnią. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaniepokojonaona

Tak wszystko bylabym w stanie zrozumiec jednak chcialabym znalezc odpowiedz tylko na jedno pytanie, dlaczego zaczal te spotkania tylko we dwoje i podobno chcial zeby nam wyszlo ale nie potrafil mi odpowiedziec co sie stalo ze tak szybko znalazl sobie kogos innego.
To dzieki niemu zapomnialam o innym a pozniej on zrobil mi to samo co tamten:/:( jak tu zyc?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...