Skocz do zawartości
Forum

Problemy osobiste a myśli samobójcze


Gość v...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio w moim życiu dzieje się bardzo źle. Mój związek wisi na włosku (przezemnie) rodzina ma mnie za idiotę (przezemnie), miałem stłuczkę autem rodziców (także z mojej winy), muszę spłacić wypadek ze swoich pieniędzy które ciężko mi zdobyć. Nie radzę sobie z tym i sumienie mi podpowiada że należy mi się złe traktowanie, chciałbym czuć ból z tym związany. Myślałem też o samobójstwie ale chyba nie mam do tego odwagi.

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę, że jest Ci bardzo ciężko, bo w ostatnim czasie skumulowało się wiele stresujących sytuacji - wypadek autem, problemy finansowe, problemy w związku, kiepskie relacje w rodzinie. To wszystko sprawiło, że czujesz się źle, masz poczucie winy, boisz się o to, jak rozwiązać swoje problemy. Spróbuj jednak podejść do wszystkiego spokojnie i nie starać się naprawiać wszystkiego naraz. Skup się na jednej sprawie, np. na tym, jak zarobić pieniądze na spłacenie wypadku, a kiedy uda Ci się rozwiązać jedną sprawę, zajmij się kolejną. Wierzę, że wszystko w końcu się ułoży, a Ty poradzisz sobie z problemami. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...