Skocz do zawartości
Forum

leki dziwne sny na jawie


Gość Onka26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam ogromny problem. Po rozstaniu chlopakiem wpadlam w depresje. W zasadzie zaczelo sie to wczesniej bo to dosc toksyczny zwiazek byl.pojawialy sie lęki. Zamieszkalam ze znajomymi ale boje sie byc sama.szczegolnie w nocy. Wczoraj zostalam sama na noc.polozylam sie a moj mozg pracowac na maksymalnych obrotach.balam sie... I nagle zaczelam snic sama nie wiem czy to jakies schizy ale czulam jakby psy mnie gryzly,jakbym uciekala i byla schizofreniczka widzialam biale konie i te psy jakas rodzina sie ze mnie smiala.do tego czulam ze moj byly partner jest przez chwile ze mna znaczy czulam jakby mnie przytulil czulam ciezar..balam sie . Mam wrazenie ze nie spalam sama nie wiem co to bylo..teraz sie boje ..co to znaczy?co z tym robic? Chodze na terapie ale narazie nic.

Odnośnik do komentarza

Sny, których treść jest taka sama, jak obrazy umysłu w czasie napadu lęku na jawie. Wtedy trzeba nadzwyczajnej koncentracji i pracy psychicznej, aby oddzielić to co wytworzyła świadomość od faktycznych wydarzeń zaszłych w przeszłości. Towarzyszą temu tak silne negatywne emocje, że czujemy je jak fizyczny ból nie do wytrzymania. Taka była moja depresja. Terapia w PZP pomogła. Polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Onka26, a może Twoje dziwne doświadczenia, to po prostu paraliż przysenny? Czy wcześniej już coś takiego przeżyłaś? Nie musi to od razu oznaczać jakichś zaburzeń. Paraliż przysenny jest zjawiskiem fizjologicznym - trzeba go leczyć tylko wówczas, gdy pojawia się często i uniemożliwia satysfakcjonujący sen. Odsyłam do tekstu: Paraliż senny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Miewam paraliże każdego wieczoru, a najgorsze jest to gdy czasami zdarzy mi się nieświadomie podczas snu naciągnąć kordłe, aż na samą głowę i wtedy gdy złapie mnie paraliż, to normalnie czuję się jakbym się dusił. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z każdym rokiem podczas paraliżu dostaję co raz to straszniejszych wizji. Ostatnio nawet miałem wrażenie, że moja nie żyjąca już od kilku lat babcia przyszła do mnie, a gdzieś z boku mojego łóżka jakiś facet tylko memrał w kompletnie nie zrozumiałym języku dla mnie. Nie wiem czy nie jestem jakimś naznaczonym człowiekiem i czy nie zostałem opętany przez jakiegoś demona. Oczywiście nie wierze ani w dobro ani w zło lecz biorąc pod uwagę takie straszne wizje jakich już doświadczyłem na własnej skórze, a jakich pewnie jeszcze doświadczę, to zaczynam chyba wierzyć że szatan isnieje naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...