Skocz do zawartości
Forum

były chłopak - odezwać się ?


Gość zakłopotananim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakłopotananim

Witam,
Byłam z chłopakiem 2,5 roku . Rozstaliśmy się ale mieliśmy ze sobą kontakt, pewnie dlatego że czuliśmy nadal coś do siebie i liczyliśmy , że da się to naprawić. Na początku to on chciał by wrócić do siebie, a gdy ja już dojrzałam emeocjonalnie i zrozumiałam, ze chce z nim być, on stwierdził, że jednak coś go blokuje, więc zaproponowałam zerwanie kontaktu ( to było miesiąc temu) bo czułam się okropnie kochając go i nie mogąc go nawet przytulić , bo nagle zaczął się odsuwać ode mnie. Za bardzo mnie to bolało. Było mi bardzo ciężko widząc go , rozmawiając, pisząc do niego ale jak do kolegi, a nie do kogoś bliższego jak to zawsze było. Myślałam, że jednak chce utrzymywać kontakt ze mną ( zawsze tak mówił, że nawet jak nie będziemy razem to chce mieć ze mną kontakt i raz po takiej sytuacji po tygodniu się odezwał). Mija już miesiąc i cisza, ja tez się nie odezwałam, ale brakuje mi go. Za dwa tygodnie by była 3 rocznica naszego związku i tak się zastanawiam czy nie napisać do niego w ten dzień, bo mam wrażenie ( i tak mi mówił , że to dla mnie zerwanie kontaktu będzie dobre) że on chciałby się odezwać, ale nie chce mi robić nadziei na związek i woli się nie odzywać.
Z jednej strony nie chce miec z nim kontaktu, bo skoro sam sie nie odezwał to na pewno nie chce wrócić do mnie, a z drugiej strony brakuje mi go strasznie, nawet nie jako chłopaka ale jako osoby z którą zawsze mogłam porozmawiać. Nie wiem co mam zrobić, czy cierpieć bez niego, czy odezwać się i cierpieć mając z nim kontakt. Tak bardzo mi na nim zależało, a on mówił że kocha ale nie umie juz ze mną być. Ciężki był dla mnie ten miesiąc bez niego ;(

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Rozstaliście się w sumie niedawno, więc nic dziwnego, że tęsknisz za swoim byłym chłopakiem, chciałabyś z nim porozmawiać czy się do niego przytulić. Jeśli jednak on nie chce już tworzyć z Tobą zwiazku, nie odzywa się, nie odnawiaj kontaktu. Podejrzewam, że reaktywacja kontaktu byłaby dla Ciebie nadzieją na reaktywację związku, a tak naprawdę nie wiesz, czego chce teraz Twój eks partner. Zdaję sobie sprawę, że jest Ci ciężko, ale z czasem tęsknota powinna maleć. Skup się na sobie, spotykaj się ze znajomymi, nie siedź sama w czterech ścianach i nie rozpamiętuj tego, co było. Jestem pewna, że spotkasz jeszcze niejednego mężczyznę, który zwróci na Ciebie uwagę, a Ty na niego. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...