Skocz do zawartości
Forum

przerwa w zwiazku


Gość kacper21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kacper21

Witam nazywam się Kacper i mam 21 lat. Mam dziewczynę z którą jesteśmy od 2010 roku. Mój problem polega na tym, że jestem o nią chorobliwie zazdrosny. W naszym związku mieliśmy kilka rozstan zazwyczaj z mojej winy, Ale zawsze do siebie wracaliśmy po jakimś czasie. Teraz Ona zaczęła wychodzic często z koleżanką, imprezy itd. Kiedyś tego nie było bo każde chwile spędzaliśmy we dwoje lub w gronie moich znajomych. Od tego czasu zacząłem strasznie ja kontrolowac i w końcu powiedziała mi ze potrzebuje przerwy bo denerwuje ja to, że tak ja kontrolowałem przez ostatni czas. Nie rozstalismy sie, ale to już nie jest to samo. Powiedziała ze potrzebuje tej przerwy aby zatęsknić za mną i poczuć to samo co Kiedyś. Proszę o poważne rady.

Odnośnik do komentarza

Witaj Kacper!

Nie jestem zwolenniczką przerw w związku. Bo niby jak przerwa od siebie ma Wam w czymkolwiek pomóc? Samo się nic nie naprawi. Twoja dziewczyna ma życzeniowe podejście do problemu - myśli, że odpocznie od Ciebie, zatęskni i wszystko się ułoży jak w bajce? To tak nie działa. Jeśli macie problem w związku, pojawił się jakiś kryzys, to trzeba się z tym zmierzyć, poszukać rozwiązań, a nie "robić sobie przerwy od siebie". Skoro niszczy Was Twoja zazdrość, zastanówcie się, skąd ona wynika. Dlaczego tak bardzo kontrolujesz swoją dziewczynę? Dała Ci powody do zazdrości? Zawiodła Cię kiedykolwiek? Obawiasz się, że spodoba się komuś innemu albo sama poszuka sobie kogoś innego? Myślisz, że nie zasługujesz na nią, że może mieć "kogoś lepszego"? Czy po prostu w Waszym długoletnim związku pojawiła się rutyna? To ważne pytania, by pracować nad związkiem. Zachęcam Was do rzeczowej i spokojnej rozmowy na temat jakości Waszej relacji. Nie bójcie się rozmawiać. Nie bójcie się szczerości. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...