Skocz do zawartości
Forum

Samookaleczenia


Gość Denis mike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Denis mike

Witam mam 18lat od 13roku życia byłem 6 krotnie hospitalizowany w szpitalach psychiatrycznych ...-z różnymi rozpoznaniami depresja fobia społeczną ...-obecnie moim największym problemem są Samookaleczenia -nagła potrzeba okaleczenia się z którą nie potrafię sobie poradzić ...-wcześniej dochodziło do picia krwi i kąpielach w niej .....-Nie mam żadnych znajomych przyjaciół itd ...-proszę o jakieś konkretne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Witaj Denis mike!

Czy aktualnie korzystasz z czyjeś pomocy? Leczysz się jakoś? Bierzesz leki albo uczęszczasz na psychoterapię?

Twoja autoagresja zyskuje na sile, co jest bardzo niepokojącym objawem. Do tego dochodzi poczucie samotności, brak towarzystwa. Jak wyglądają Twoje relacje z rodzicami? Czy masz kogoś, komu ufasz? Z kim mógłbyś szczerze porozmawiać? Uważam, że powinieneś skonsultować się z dobrym psychoterapeutą. Jeśli potrzebujesz doraźnego wsparcia, możesz zadzwonić pod darmowy telefon zaufania dla osób dorosłych nr 116 123 (http://www.116123.edu.pl/). Wsparcia możesz również szukać w Centrum Interwencji Kryzysowej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...