Skocz do zawartości
Forum

Napady złości


Gość Dziewczynkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewczynkaaaa

Witam, Mam 21 lat. Jestem bardzo nerwową, a przede wszystkim wybuchową dziewczyną. Łatwo popadam w konflikty. Na ogół ludzie postrzegają mnie jako ładną dziewczynę z dużym poczuciem humoru i rzeczywiście tak jest. Lubię się śmiać i w sumie jestem duszą towarzystwa. Często jednak popadam w dołki, z którymi ciężko mi sobie poradzić. Dzieje się tak wtedy, gdy pokłócę się ze swoim chłopakiem i rodzicami. Nie mam pojęcia czemu tak jest. Automatycznie spada moja samoocena, radykalnie zmienia się nastrój a nawet chęc odebrania zycia. Nie umiem tego kontrolować. I czuję się przez nich niedoceniana a wrecz beznadziejna(przez chłopaka i rodziców). Kłotnie doprowadzają do też,ze mam ich coraz bardziej dość.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Podejrzewam, że Twoja wybuchowość i irytacja mają związek z niskim poczuciem własnej wartości. Są to jednak tylko przypuszczenia, które należałoby zweryfikować u specjalisty. Co do wybuchowości, można nad tym panować, np. komunikując się za pomocą języka serca. Odsyłam do tekstu: Porozumienie bez przemocy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość tpopofgoefkdmca

wychowanie w apodyktycznym domu = przejęcie wzorców
potrójnie rogata dusza - byk-baran-koziorożec

czyli przejeb...e dla otoczenia, bo lubie sobie podporządkowywać ludzi, tak żeby było jak ja chcę

a nic tak nie rodzi frustracji, jak to kiedy nie jest tak ja to sobie zaplanowałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...