Skocz do zawartości
Forum

nerwica - czy to na pewno od nerwów


Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy nerwicyn np. lękowej można mieć takie objawy jak ciągłe zmęczenie, ospałość (mimo, że nie zasnę w dzień) ciężkie powieki, zatkane uszy, i najgorsze to chyba ból, zmęczenie nie wiem jak nazwać mięśni rąk i nóg. OBJAWY TE SĄ PRAKTYCZNIE OD RANA DO ZAŚNIĘCIA (będą trwać już prawie miesiąc, 2-3 dni były lepsze)

Morfologia podstawowa ok, tarczyca w normie, rtg płuc dobre, czekam na wyniki rtg zatok. Jedyne co to gfr (nerki) 60 - co w internecie oznacza przewlekłą niewydolność

Odnośnik do komentarza

Nerwica lękowa to Zespół lęku uogólnionego wpływa na myślenie,zachowanie na funkcjonowanie w życiu i zawsze od czuwa się lęk w każdej sytuacji, a są sytuacyjne wyszczególnione w których się znajdujemy to fobie,napady lęku nie jestem specjalistą ale dla mnie to niczym się nie różni taki sam wpływ ma na życie,myślenie moim zdaniem to tylko bierze się od życia,po części wymieniłaś objawy somatyczne,fizyczne ale to nie jest nerwica.

Odnośnik do komentarza

czyli nie jest to nerwica - ale mam w głowie ciągłe myśli o moim samopoczucie. Nie jest to myśl - o Boże coś mi jest, na pewno jestem chora.. tylko myśl - od miesiąca czuje się źle.. co to może być, jak sobie pomóc.. prawdopodobnie choruje na zatoki, jutro wyniki.. przez zatkane uszy czuje się przytłoczona.. miałam jeden "atak" gdy przy tak słabym samopoczuciu zostałam sama z małym dzieckiem w domu... bałam się o niego nie o siebie.. wtedy wyszłam z nim na dwór i poczułam się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...