Skocz do zawartości
Forum

Skoncze z zyciem napewno


Gość Suicides

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Suicides

Nie mam juz sil do tego wszystkiego wszystko poje*** ....zostalm z tym wszystkim samej , kilka osob mowilo mi ze mam sie isc leczyc ale ja wiem ze i tak nic z tym nikt nie zrobi dlatego najlepiej sie isc zabic ....kilka prob nie udanych mam za soba po kazdej w zasadzie nic mi nie bylo .. Mysli i ciecia sie itd ... Zabic sie tylko i swiat bedzie szczesliwy ze jest o jedna osobe mniej i nie zabiera bez sensu tlenu ;-; mam ochote isc sie zabic i miec spokoj nie mam nic przyjaciol rodziny kompletnie pustka przysluze sie tylko spoleczenstwu odchodzac ....a samobojstw sie nie da powstrzymac tak naprawde bo one byly sa i beda taka prawda ....

Odnośnik do komentarza

Moja matka chrzestna popełniła samobójstwo, proszę nie rób tego. Życia składa się z wielu gorzkich chwil ale i mikro sekund szczęścia- i dla nich właśnie warto żyć. Nawet nie masz pojęcia jak wszystko może się zmienić. Pomyśl, dostać coś tak cennego jak życie...Wiem ,że bywa ciężko. Ba cholernie ciężko. Sama zmagałam się z depresją i nerwicą. Ale wszystkie ciężkie chwile ukształtują Twój charakter. Pomyśl co jeszcze możesz zobaczyć, poczuć, dotknąć, spróbować. Walcz, wierzę że Cię na to stać.

Odnośnik do komentarza

hej ;/ mam tez taki problem...niby wakacje a w sumie czuje sie okropnie..jutro mam miesiaczke na dodatek..czuje to i tak mi wychodzi, ze to jutro..wiesz z tym ze moim zmartwieniem jest presja,,jakas bezradnosc ze nie poradze sobie na studiach i to ze mam pryszcze,, taka walka bez skutku... ;./

Odnośnik do komentarza
Gość paulaaaaaa

myśli i tendencje samobójcze nie mogą być bagatelizowane. Jeśli nie wiesz co zrobić i toniesz w poczuciu bezradności i beznadziejności, pozwól sobie pomóc. Powiedz komuś bliskiemu, jeśli to możliwe. Pomoc, przede wszystkim, otrzymasz dzwoniąc na pogotowie ratunkowe, zgłaszając się na dyżur do najbliższego szpitala. Będzie to możliwość do rozmowy i konsultacji lekarskiej, która jest bardzo potrzebna. Warto najpierw spróbować niż tkwić samemu w tym poczuciu, że się nie da.
Nie zastanawiaj się długo. Po prostu zadzwoń na pogotowie i powiedz o wszystkim. Nie bój się.
Paula

Odnośnik do komentarza

Myśli S i próby samobójcze to ucieczka przed problemami które nas w życiu przerastają i zwracanie na siebie uwagę o pomoc tylko nikt tego nie widzi wokół nas, nie potrafimy żyć są tematy o których się nie mówi ale pamięta się te chamstwa sam ze sobą zacznij walczyć żeby nie szukać ukojenia w uzależnieniach i pakować się w całkowite dno przeszedłem te drogi rany jak były to są i nic się nie zmieniło 3 próby samo, nie trać nadziej ona daje siłę i umiera ostatnia i dla tego żyję bo można żyć.

Odnośnik do komentarza
Gość uzależniona1

Chudolino123 dobrze mówisz...te cholerne nałogi,nienawidzę ich to taka przeklęta droga z której tak trudno zejść.Niszczy na początku niewinnie bo nie widzisz problemu,bo jest Ci dobrze,bo uważasz że w każdej chwili możesz przestac.Potem przekraczasz granicę i czujesz że przestajesz mieć kontrolę nad sobą,czynami,życiem.Obiecujesz że nie będziesz i tak każdego dnia,najpierw tydzień,msc. Potem rok...i przeklinasz dzień w którym zacząłeś.Nienawidzisz siebie,czujesz się zerem,dnem,wstyd zabiera Ci rozsądek i topisz się w tym sam.Cierpisz a na końcu tej drogi rozwiązaniem problemów staje się samobójstwo.Nie chcesz się zabić ale nie chcesz już cierpieć. Sorki że troszkę dobiegłam od tematu ale jakoś tak wzięło mnie

Odnośnik do komentarza
Gość stara pani

moi drodzy rozumiem ze dzisiejszy swiat jest zagoniony i wstretny i wy mlodzi biegniecie z tym zyciem jak szczury bo chcecie osiagnac coraz wiecej i wiecej miec wiecej .ja mam naprawde sporo lat wychowalam czworo dzieci na porzadnych ludzi wszyzcy maja juz woje rodziny i swoje zycie a ja ,a popadam w coraz wieksza zadume nad zyciem i coraz bardziej samotna.wierzcie nie ma nic gorszego jak byc samotnym w zwiazku widziec kolo siebie czlowieka ktory traktuje cie jak powietrze bo jestem stara ja probowalam popelnic samobojstwo kilka razy ale nie udanie poniewaz zyje do dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Gość stara pani

potrzebuje pomocy nie chce tak zyc coraz mniej sie smieje i nie potrafie cieszyc sie posiwecilam swoje zycie dla dzieci i domu w ktorym zawsze bylo posprzatane ugotowane i pachnialo ciastem a teraz co siedze w domu poniewaz nie lubie siebie i swojego wygladu .tylu ludzi odchodzi dlaczego nie ja jestem nikomu niepotrzebna

Odnośnik do komentarza
Gość Suicides

Kazdy mowi ze bd lepiej a to same klamstwa nigdy nie bedzie lepiej tak naprawde . Prawda jest taka ze kazdy skazany jest sam na siebie a ludzie to sami egoisci kazdy z nich mysli o sobie a i tak polowa populacji sie kiedys zabije (y) wielkie brawa dla osob ktre potrafia tak zniszczyc druga osobe ze ta nie pozbiera sie juz .

Odnośnik do komentarza
Gość Suicides

A i chce dodac ze nie bylo mne tu jakis czas bo nie mam sil na co kolwiek i dopiero teraz w sumie odp na to wszystko eh isc spac i sie nie obudzic bd najlepiej niz zawracac sb glowe takimi bzdetami jakim jest zycie ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...