Skocz do zawartości
Forum

Seks a termin miesiączki


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry mam pytanie. ostatnia miesiaczke mialam 3 maja, moj cykl trwa 28 dni, czyli jeszcze dwa dni beda trwaly moje dni plodne. dzisiaj bawilam sie z moim chlopakiem, mial wytrysk i dokladnie umyl penisa, ale po srednio godzinie jego penis i rece dotknely mojej pochwy. nie doszlo do stosunku ale mam pytanie, czy moge byc w ciazy? mam ukonczone 17 lat, moge kupic 'tabletki po'? jaki jest ich koszt i jaka maja nazwe?

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnia moja miesiączka była 07.07.2015, kochałam się z mężem w dni płodne,staramy się o dziecko.Od jakiegoś czasu mierzę tempkę,z tego co mi wiadomo temperatura po pojawieniu sie okresu spada, u mnie utrzymuje się na poziomie 37,5. Pirwszy dzień miałam bolący i krwawienie, teraz skąpe. Czy to może być ciąża? Zastanawia mnie ta tempka?!

Odnośnik do komentarza

Witam.
2 dni temu miałam wykonane USG narządów rodnych. W badaniu wszystko wyszło prawidlowo, jednak na prawym jajniku widać pęcherzyk. Pani doktor powiedziala ze może to byc pecherzyk przed spodziewaną miesiączką (teoretycznie powinnam ją dostac wczoraj) lub ciałko żółte - wtedy okres za 2 tyg. Jednak zadala mi tez pytanie czy moglam zajsc w ciaze w tym cyklu.
Wyczytałam w internecie ze pecherzyk na jajniku moze oznaczac ciaze pozamaciczną, czy powinnam zaczac sie martwic?
Dodam ze zawsze mialam regularne cykle trwajace ok 28-29 dni. W zeszlym miesiacu trwal on az 35 dni, w tym mc okresu tez jeszcze nie dostalam. W poprzednim miesiacu z powodu spozniajacej sie miesiaczki mialam badanie HCG - ciąża wtedy zostala wykluczona.
Bardzo proszę o poradę i odpowiedź specjalisty.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...